Joseph Joseph

Miska na pečení omelety v mikrovlnné troubě M-Cuisine™

pro snídaňové specialisty

  • 296 Kč
  • skladem 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Popis produktu

Vhodné i na obilné kaše a míchaná vajíčka.

Výzva pro designéry Joseph Joseph: nové vaření v mikrovlnné troubě

Řešení: nádobí do mikrovlnné trouby M-Cuisine™

Vaření v mikrovlnné troubě dostává novou příležitost. Vyberte si mezi nádobím k ohřívání i mezi speciály pro vaření rýže, těstovin nebo vajec. Vždy rychle připravíte chutné pokrmy, s minimem času a minimem nádobí. Naučit se vařit s M-Cuisine™ je snadné, stačí naplnit nádobí a počkat pár minut, než se ozve cinknutí z mikrovlnné trouby. Tento způsob tepelné úpravy přijde vhod zejména v průběhu pracovního týdne, nebo když se u dveří objeví nečekaná návštěva a v kuchyni se neplánovaně začnou konat rychlostní kulinářské závody.

  • Miska na přípravu nadýchané omelety v mikrovlnné troubě
  • Důmyslná geometrie pro extra pohodlné šlehání
  • Kapacita pro max. 4 vejce
  • Možno ohřívat až na 900 W
  • Je vhodné do myčky

Miska na omeletu je jedinečný způsob jak si začít dopřávat pravidelně teplé snídaně. Než si namažete toast máslem, bude omeleta hotová. V nádobě lze uvařit i obilnou kaši, takže máte výběr, zda den začnete na slano nebo na sladko.

Použití misky je snadné:

  1. Rozklepněte vajíčka do misky.
  2. Mísu naklopte k oblé straně, přidejte další ingredience a vyšlehejte.
  3. Misku postavte na rovné dno a dejte péct do mikrovlnné trouby.

Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu.Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá.Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

KÓD VÝROBCE: 45007

O značce Joseph Joseph

Joseph Joseph

Od roku 2003 přináší společnost Joseph Joseph na trh praktické, funkční, a hravé pomocníky do kuchyně a domácnosti, které dělají radost i zpříjemňují každodenní život. Cílem značky je neustálé zdokonalování a prémiová kvalita. V pestré nabídce naleznete špičkové kulinářské náčiní, vybavení pro stolování, doplňky do koupelny a mnoho dalších báječných nezbytností.

Kód: JS45007
Značka: Joseph Joseph
Série: Joseph Joseph M-Cuisine™
Barva / rozměry: oranžová / 19 x 14 x 17 cm
Materiál: plast bez BPA
vhodné do mikrovlnné trouby
vhodné do myčky