Max Benjamin

Max Benjamin je rodinná značka nabízející ručně vyráběné, luxusní svíčky a další krásně vonící produkty pro odbourání stresu, relaxaci a zklidnění mysli. Najděte svou charakteristickou vůni a vezměte ji všude s sebou.
2 položek celkem

Max Benjamin - vůně podle vaší nálady

Max Benjamin je značka, která od svého vzniku vytváří vlny v oblasti parfémů. Tato irská značka si vybudovala pověst výrobce luxusních vonných svíček, vonných karet, difuzérů do auta a domácnosti a dalších produktů z kategorie domácích vůní, které jsou elegantní a sofistikované.

Značku založila před 15 lety v irské divočině Glencree Valley Orla Van den Berghová a pojmenovala ji na počest Orliných synů-dvojčat Maxe a Benjamina.Později ji rozvíjeli bratři Mark a David Van den Berghovi, kteří se inspirovali láskou své matky Orly k výrobě svíček. Začali experimentovat s přírodními vosky a esenciálními oleji a rychle zjistili, že mají talent na vytváření krásně vonících svíček. Jejich první kolekce byla uvedena na trh v roce 2007 a okamžitě zaznamenala úspěch. Max Benjamin studio stále sídlí v kopcích Wicklow, které jsou inspirací pro přístup značky k udržitelnému designu.

Max Benjamin produkty - najděte svou charakteristickou vůni

Max Benjamin je známá svou luxusní řadou svíček, difuzérů a bytových vůní. Značka používá k výrobě svých produktů pouze ty nejkvalitnější ingredience, včetně esenciálních olejů. Všechny svíčky obsahují knoty z italské bavlny bez obsahu olova a jsou vyrobeny ze 100% přírodních sójových a kokosových vosků a vonných esenciálních olejů. Výroba každé svíčky trvá více než sedm hodin a každá je ručně odlévaná. Vůně jsou pečlivě smíchány, aby byly dokonale vyvážené. Mezi nejoblíbenější vůně této značky patří French Linen Water, citronová tráva a zázvor a marocký mátový čaj.

Značka Max Benjamin je známá svou elegantní a sofistikovanou estetikou designu. Obaly značky jsou jednoduché, ale elegantní, s čistými liniemi a tlumenými barvami. Filozofie designu této značky je zaměřena na jednoduchost a eleganci, což se odráží ve všech aspektech jejích výrobků.

Poslání a vize značky

Značka Max Benjamin se snaží vytvářet produkty, které jsou krásné a zároveň přírodní. Společnost věří, že vůně dokáže proměnit prostor, a snaží se vytvářet vůně, které jsou zapamatovatelné a působivé. Posláním značky je vytvářet výrobky, které lidem zpříjemňují život, ať už je používají k vytvoření relaxační atmosféry doma, nebo k vytvoření zvláštní atmosféry pro výjimečnou událost.

Díky řadě produktů dostupných na Kulina - vonných karet, vůní do auta a vonných svíček - si můžete vybrat svou oblíbenou vůni a vytvořit z ní svůj podpis nebo charakteristickou vůni svého domu. Výrobky představují jednoduchý a elegantní způsob, jak zajistit, aby vaše oblíbená vůně byla všude kolem vás. Ve skříni, v komodě, v kabelce, v batoh nebo v autě. Pokud se ho nemůžete nabažit, můžete si ho dát i do kufru nebo pod polštář . A upřímně řečeno - vůbec nás nepřekvapí, když to uděláte.