Produkt se už neprodává

Lucerna závěsná

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Eva Solo předvedla střízlivý a vytříbený, typicky severský styl. Lucerna je lehká a vzdušná, vyrobena z kvalitního skla, nerezové oceli a silikonu. Můžete ji zavěsit na strom nebo dveře díky rukojeti z nerezové oceli, stejně tak ji můžete položit na stůl nebo na terasu. Vytváří magickou atmosféru během jídla nebo povídání s přáteli. Skleněná část chrání plamen před větrem, takže ani při větším větru svíčka nezhasíná.

Designéři Eva Solo ji opatřili mnoha příjemnými detaily, které usnadňují její používání a čištění. Dno lucerny tvoří silikonový zachytávač skapaného vosku. Zatlačením z opačné strany jej snadno odstraníte. Spodní část je perforovaná pro zajištění dostatku kyslíku pro spalování svíčky. Svíčka hoří rovnoměrně a nevytváří usazeniny na skle.

Lucerna Eva Solo ve stručnosti:

  • Vyrobena ze skla, leštěné nerezové oceli a silikonu
  • Rozměry: průměr 10 cm, výška 26,5 cm
  • Silikon pro zachytávání skapaného vosku snadno vyčistíte
  • Vhodná i na čajové svíčky
  • K dispozici ve stojící a závěsné variantě

V dnešní době, kdy jdou požadavky na vybavení domácností stále dopředu, stoupá i potřeba kvalitního designu pro exteriéry. Eva Solo proto přichází s řadou výrobků vhodných na terasu či zahradu. Jedním z nich je i Lucerna Eva Solo pro zpříjemnění atmosféry vašich večerů. Důmyslně funkční a stylové osvětlení, které dodá perfektní vzhled každé domácnosti.

KÓD: ES567380

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu