Akce TIP
-20 %

Produkt se už neprodává

Litinový hrnec Ø 23 cm s poklicí červený arcana®

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Litinové nádobí Fissler arcana® je dokonale autentické, může se pochlubit tradičními rustikálními tvary, tradičními barvami i tradiční, léty prověřenou výrobou ve Francii. Nádobí z litiny je ten nejlepší možný pomocník na pečení či dušení masa. Výborné vedení tepla přirozeně podpoří rovnoměrné a intenzivní propékání. Mít doma v kuchyni litinový kousek nádobí je příslib toho, že jídlo, které připravíte, bude výjimečně lahodné. Tepelná úprava v litině dodá totiž pokrmu specifickou a výraznou chuť.

 • Tradiční rustikální vzhled
 • Vynikající tepelná vodivost pro energeticky úsporné "zelené" vaření
 • Poklice s kondenzačními výstupky umožní dušení ve vlastní šťávě
 • Pro křupavé pokrmy výrazné chuti
 • Smaltovaný povrch pro zdravé vaření bez tuku
 • Žáruvzdorný úchyt z leštěného nerezu
 • Odolné proti opotřebení, dlouhá životnost
 • Vhodné pro použití na všech zdrojích tepla včetně indukce
 • Lze použít v troubě do 250 °C
 • Lze umývat v myčce, pro delší životnost doporučujeme ruční mytí
 • Prodloužená záruka 10 let

Hrnec s poklicí arcana® je vyroben z litiny se smaltovaným vnitřním povrchem. Důmyslné zpracování poklice s výstupky napomáhá shromažďování kondenzované vody – není ideálnější přirozený způsob, jak dusit ve vlastní šťávě. Pokud přidáte ledové kostky na horní část poklice, bude kondenzace ještě intenzivnější. I v kuchyni se dají provádět fyzikální pokusy, jejich výsledkem bude křehké a šťavnaté maso, i bez aktivního podlévání. Nerezový žáruvzdorný úchyt poklice zaručí bezpečnost manipulace.

Největší výhoda litinového nádobí spočívá ve vysoké tepelné vodivosti a absorpci tepla a jeho následné distribuci. Pokud zahřejete nádobu na vysokou teplotu a snížíte přívod tepla, intenzivní propékání pokračuje i nadále. Robustní dno je vhodné na použití na všech zdrojích tepla, včetně indukce – litina je přirozeně magnetická. Smaltovaný vnitřní povrch chrání nádobí před poškrábání a korozí. Navíc čištění litiny s povrchovou úpravou není tak náročné. K zachování přirozené patiny je vhodné ruční čištění pouze houbičkou a horkou vodou. Pokud se budete o své litinové nádobí starat s péčí, budete ho moci jednou předat svým dětem či vnukům. Litinové nádobí, to jsou zaručené gastronomické zážitky trvající po dlouhé generace.

Každé 3 sekundy se na celém světě prodá 1 výrobek značky Fissler!

Společnost Fissler GmbH je největším německým výrobcem potřeb pro domácnost a kuchyni. Prostřednictvím svého obchodního zastoupení působí na všech světových kontinentech ve více než 80 zemích. Označení "Superznačka z Německa" právem řadí Fissler mezi nejvlivnější brandy. Silný důraz na inovaci a vývoj trvající dlouhá desetiletí oprávněně přispívá k produkci výrobků, které vám umožní prožít často nudné technologické postupy hravým a novým způsobem. Každý rok zákazníci netrpělivě očekávají novinky, které je budou bavit. Fissler je průkopníkem nových trendů, což dokládá i řada patentů a designových ocenění. Za zmínku rozhodně stojí i řízení kontroly, která probíhá celým procesem výroby pod přísnými standardy. Moderní výrobní technologie a nové kontrolní nástroje garantují tu nejvyšší kvalitu. Již více než 170 let Fissler staví na 3 klíčových pilířích – technologickém know-how, dokonalé výrobě a velké inovační síle. Všech 700 zaměstnanců má za cíl to jediné – výrobek přizpůsobený potřebám zákazníka. Vaření musí naše zákazníky těšit! Made in Fissler

KÓD: FS6971523

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu