Big Green Egg

Litinová oboustranná deska půlkruhová pro gril L

  • 2 045 Kč
  • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: BG104090
Značka: Big Green Egg
Barva / rozměry: L
Materiál: litina

Popis produktu

Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu Big Green Egg to nejlepší je kulinářská výzva.Vyberte si proto vhodné příslušenství a staňte se nefalšovaným EGGmasterem.

Litinová půlkruhová deska umožňuje dvě varianty vaření. Na hlubší žebrované straně ugrilujete jemné suroviny jako jsou třeba ryby. Hladká strana je pak skvělá pro přípravu palačinek, lívanců nebo volských ok. Deska zabírá jen polovinu roštu, druhou půlku můžete využít pro klasické grilování.

  • Litinová půlkruhová deska Big Green Egg pro více možností při venkovním vaření
  • Hladná a vroubkovaná strana pro různorodost vašeho grilování
  • Rovnoměrné propékání
  • Vhodné pro gril L

Doporučení: před prvním použitím omyjte tekutým čistícím prostředkem a vodou. Další mytí by již mělo probíhat pouze ručně a za použití vody a kartáčku, bez použití čistidel. Po každým použití omyjte, ihned osušte a jemně potřete olejem. Nikdy neumývejte v myčce!

KÓD VÝROBCE: 104090

O značce Big Green Egg

Big Green Egg

Big Green Egg® je největší světový výrobce a distributor perfektního keramického varného systému EGG. Tento ikonický gril, zčásti zhotovený z keramiky vyvinuté americkou NASA, patří k nejlepším produktům ve své třídě. A to v celosvětovém měřítku.