Produkt se už neprodává

Lis na česnek Q!

včetně pomocníka na loupání

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Kuchyňské náčiní Fissler Q! je do posledního detailu vymazlený designový počin. Krásné tvary, nerez v saténovém vzhledu, červený a černý silikon a maximální funkčnost s ohledem na moderní vaření. Zvyšte své kuchařské (I)Q! Nejnovější pomocníky Fissler si zamilujete "na první zamíchání".

Řada kuchyňského náčiní Q! je tvořena přesně tak, aby splnila ty nejvyšší nároky zákazníků. Moderní technologie a vysoká úroveň života se stala námětem k vytvoření moderní nadčasové série.

  • Ručně broušená nerezová ocel
  • Kvalitní silikon, plast

Česnek patří v naší kuchyni za jednu z nejoblíbenějších ingrediencí. Krom výrazné chuti a vůně má i pozitivní vliv na lidské zdraví. Lis na stroužky česneku Q! snadno a beze zbytku připraví česnek pro další použití. Lis můžete jednoduše rozložit. Součástí je i silikonová pomůcka na loupání. Pokud používáte prolisovaný česnek v teplé kuchyni, je vhodné ho přidat do pokrmu až těsně před dokončením, aby se zachovala jeho silná chuť a vůně.

Každé 3 sekundy se na celém světě prodá 1 výrobek značky Fissler!

Společnost Fissler GmbH je největším německým výrobcem potřeb pro domácnost a kuchyni. Prostřednictvím svého obchodního zastoupení působí na všech světových kontinentech ve více než 80 zemích. Označení "Superznačka z Německa" právem řadí Fissler mezi nejvlivnější brandy. Silný důraz na inovaci a vývoj trvající dlouhá desetiletí oprávněně přispívá k produkci výrobků, které vám umožní prožít často nudné technologické postupy hravým a novým způsobem. Každý rok zákazníci netrpělivě očekávají novinky, které je budou bavit. Fissler je průkopníkem nových trendů, což dokládá i řada patentů a designových ocenění. Za zmínku rozhodně stojí i řízení kontroly, která probíhá celým procesem výroby pod přísnými standardy. Moderní výrobní technologie a nové kontrolní nástroje garantují tu nejvyšší kvalitu. Již více než 170 let Fissler staví na 3 klíčových pilířích – technologickém know-how, dokonalé výrobě a velké inovační síle. Všech 700 zaměstnanců má za cíl to jediné – výrobek přizpůsobený potřebám zákazníka. Vaření musí naše zákazníky těšit! Made in Fissler (Germany)

KÓD: FS8902600

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu