Produkt se už neprodává

Lis na česnek Easy Squeeze červený

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Lis na česnek Easy Squeeze lisuje najemno respektive nařezává za pomoci kuželovitých otvorů. Oproti jiným lisům na česnek tak nedochází k rozdrcení stroužku česneku, čím se rozvine jeho plná vůně. Ideální pro voňavou česnekovou pomazánku nebo domácí česnečku.

Díky ergonomické plastové rukojeti je lisování snadné. Lis se jednoduše rozkládá, jeho výklopná řezná/lisovací část se pak velice snadno čistí přímo pod tekoucí vodou.

  • Robustní ergonomické rukojeti z odolného plastu
  • Lisovací/řezná část z nerezové oceli je vyklápěcí
  • Pracuje bez velké námahy, velmi snadno se čistí
  • Lze mýt v myčce, doporučujeme šetrnější ruční mytí

Kuhn Rikon je švýcarskou společností, která vytváří inovativní a vysoce funkční výrobky do kuchyně v nejvyšší kvalitě. Už více než 90 let přinášejí její designéři nová kreativní řešení, která usnadňují práci v moderní kuchyni. Kvalitu a vášeň pro vaření, které provázejí vznik produktů Kuhn Rikon, potvrzují mnohá prestižní ocenění za design. V sortimentu značky Kuhn Rikon naleznete vše potřebné do kuchyně – hrnce, pánve, nože, pomocníky do domácnosti a také nejmodernější tlakové hrnce. To vše v promyšleném a lákavém designu, různých velikostech a barvách. Kuhn Rikon nabízí to nejlepší, aby uspokojil i ty nejvyšší nároky milovníků dobrého jídla.

KÓD: KR21181

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu