ZONE

Kuchyňská utěrka z mikrovlákna malá 3 ks, grey

  • 250 Kč
  • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: ZO322158
Značka: ZONE
Barva / rozměry: šedá / d 32 cm, š 32 cm
Materiál: lze prát v pračce
mikrovlákno

Popis produktu

Balení obsahuje 3 kusy utěrek.

Praktická utěrka v moderních odstínech z kvalitního mikrovlákna je vysoce savá a jednoduše ji vyperete na 60 °C. Osloví vás její kvalita, moderní barvy, jednoduchý design a praktičnost.

  • Kuchyňské utěrky z vysoce kvalitního mikrovlákna
  • 3 kusy krásných moderních utěrek
  • Jednoduché moderní barvy
  • Snadná údržba praním v pračce na 60 °C
  • Praktický designový pomocník do kuchyně

Dánská společnost ZONE se vrací na trh a je v mnohem lepší formě než kdy jindy. Její „DNA“ prošla za posledních 12 měsíců naprostou revitalizací. Designově do detailu promyšlené produkty jdou ruku v ruce s životním stylem a potřebami dnešního spotřebitele. Produkty, pod kterými jsou podepsáni mladí nadaní designéři, již získaly řadu ocenění v domácím i mezinárodním prostředí, jako například nejinovativnější produkt na mezinárodním veletrhu Maison & Objet v Paříži, Formland News Audience Award na veletrhu Designland a v neposlední řadě prestižní ocenění Red Dot Award – největší designová soutěž na světě. Společnost ZONE nemá strach z inovací a je oprávněně velmi ambiciózní. Všechny produkty mají nadčasový vzhled a svými materiály, barvou i vzhledem se zařadily ke světové špičce. Produkty jsou nejen designově dotažené k dokonalosti, jsou také praktické, plně funkční, jednoduché a vaše domácnost se tak stane vzdušnějším a modernějším prostorem k bydlení.

KÓD VÝROBCE: 322158

O značce ZONE

ZONE

Cílem dánské značky ZONE je nabourávat klasické představy o designu a nastolování trendů ve vybavování domácností. Charakteristickými znaky jsou skandinávský minimalismus, kvalitní materiály a neustálá snaha o inovace. I proto společnost spolupracuje s řadou inspirativních designérů.