ZONE

Kuchyňská utěrka squares purple DRY ART

  • 200 Kč
  • skladem 5 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: ZO371077
Značka: ZONE
Série: ZONE DRY ART
Designér: Lasse Sortkjær
Barva / rozměry: purpurová / d 70 cm, š 50 cm
Materiál: 100% bavlna
lze prát v pračce

Popis produktu

Kuchyňská utěrka DRY ART si vás získá svým designem, provedením a praktičností. Je vyrobena z vysoce kvalitní 100% indické bavlny, kterou lze prát v pračce na 60 °C. Díky modernímu odstínu bude utěrka DRY ART zároveň krásným kuchyňským doplňkem.

  • Kuchyňská utěrka z vysoce kvalitní indické 100% bavlny
  • Unikátní design s jemnými vzory
  • Moderní barvy
  • Odolné vzory vytvořené metodou mokrého tisku
  • Vhodné do pračky na 60 °C

Styl, jedinečnost, praktičnost, nádherný design - to je DRY ART.Kuchyňské utěrky série DRY ART navrhl známý severský designér Lasse Sortkjær. Vzory jsou inspirovány jednoduchými každodenními liniemi – listy, světlo nebo drátěné rotující ploty. Jsou praktickým a nádherným doplňkem kuchyně. Velmi snadno a rychle se usuší, jsou vyrobeny z unikátní indické 100 % bavlny a na výrobu vzorů je použita metoda mokrého tisku. Vzory tudíž při opakovaném praní nemizí, ani se nezničí jejich vzhled a struktura. Moderní barvy sluší každému prostoru.

Dánská společnost ZONE se vrací na trh a je v mnohem lepší formě než kdy jindy. Její „DNA“ prošla za posledních 12 měsíců naprostou revitalizací. Designově do detailu promyšlené produkty jdou ruku v ruce s životním stylem a potřebami dnešního spotřebitele. Produkty, pod kterými jsou podepsáni mladí nadaní designéři, již získaly řadu ocenění v domácím i mezinárodním prostředí, jako například nejinovativnější produkt na mezinárodním veletrhu Maison & Objet v Paříži, Formland News Audience Award na veletrhu Designland a v neposlední řadě prestižní ocenění Red Dot Award – největší designová soutěž na světě. Společnost ZONE nemá strach z inovací a je oprávněně velmi ambiciózní. Všechny produkty mají nadčasový vzhled a svými materiály, barvou i vzhledem se zařadily ke světové špičce. Produkty jsou nejen designově dotažené k dokonalosti, jsou také praktické, plně funkční, jednoduché a vaše domácnost se tak stane vzdušnějším a modernějším prostorem k bydlení.

KÓD VÝROBCE: 371077

O značce ZONE

ZONE

Cílem dánské značky ZONE je nabourávat klasické představy o designu a nastolování trendů ve vybavování domácností. Charakteristickými znaky jsou skandinávský minimalismus, kvalitní materiály a neustálá snaha o inovace. I proto společnost spolupracuje s řadou inspirativních designérů.