ZONE

Kuchyňská utěrka barcodes cactus JACQUARD WEAVE

  • 325 Kč
  • skladem 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Popis produktu

Klasická, přesto jedinečná a okouzlující. Taková je utěrka tkaná z vysoce kvalitní 100% bavlny JAQUARD WEAVE. V jemném moderním odstínu s lehkým vzorem se stane praktickým doplňkem vaší kuchyně. Je vhodná k praní v pračce na 60 °C.

  • Klasická a jedinečná utěrka
  • Vysoce kvalitní 100% bavlna
  • Snadná údržba praním v pračce
  • Unikátní dánský design

Dánská společnost ZONE se vrací na trh a je v mnohem lepší formě než kdy jindy. Její „DNA“ prošla za posledních 12 měsíců naprostou revitalizací. Designově do detailu promyšlené produkty jdou ruku v ruce s životním stylem a potřebami dnešního spotřebitele. Produkty, pod kterými jsou podepsáni mladí nadaní designéři, již získaly řadu ocenění v domácím i mezinárodním prostředí, jako například nejinovativnější produkt na mezinárodním veletrhu Maison & Objet v Paříži, Formland News Audience Award na veletrhu Designland a v neposlední řadě prestižní ocenění Red Dot Award – největší designová soutěž na světě. Společnost ZONE nemá strach z inovací a je oprávněně velmi ambiciózní. Všechny produkty mají nadčasový vzhled a svými materiály, barvou i vzhledem se zařadily ke světové špičce. Produkty jsou nejen designově dotažené k dokonalosti, jsou také praktické, plně funkční, jednoduché a vaše domácnost se tak stane vzdušnějším a modernějším prostorem k bydlení.

KÓD VÝROBCE: 371069

O značce ZONE

ZONE

Cílem dánské značky ZONE je nabourávat klasické představy o designu a nastolování trendů ve vybavování domácností. Charakteristickými znaky jsou skandinávský minimalismus, kvalitní materiály a neustálá snaha o inovace. I proto společnost spolupracuje s řadou inspirativních designérů.

Kód: ZO371069
Značka: ZONE
Designér: Lasse Sortkjær
Barva / rozměry: kaktusově zelená / d 70 cm, š 50 cm
Materiál: 100% bavlna
lze prát v pračce