Produkt se už neprodává

Kuchařský nůž Damasteel 15 cm

v dárkové dřevěné kazetě

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

V případě kuchařského nože Damasteel 15 cm jsou hřbet nože a břit lehce prohnuté a zužují se do špičky, díky tomu lze kuchařský nůž využít skutečně všestranně. Kuchařský nůž má širokou, silnou čepel pro krájení masa, ryb a zeleniny. Je vhodný také k nasekání a kolébkovému krájení bylinek, zeleniny nebo ořechů. Špička nože přitom zůstává pevně na pracovní ploše a ostřím pohybujete nahoru a dolů. Kuchařský nůž má jednu širší stranu, pomocí které lze rovnoměrně filetovat kusy ryb.

Kuchařský nůž Damasteel 15 cm WMF ve stručnosti:

  • Špičkové zpracování
  • Profesionální kvalita
  • Charakteristická kresba damascénské oceli z cca 120 vrstev
  • Nepřekonatelná ostrost
  • V krásné dřevěné dárkové kazetě
  • Možnost vygravírování jména či monogramu do rukojeti

Nože ze série Damasteel jsou skutečnými uměleckými díly. U čepelí Damasteel se snoubí estetika ručně vyráběných damascénských čepelí s možnostmi nejmodernějších technologií. Výsledkem tohoto zcela nového postupu je nožířská ocel dosud nevídané kvality a nepřekonatelné ostrosti, broušená pod úhlem 30°. Charakteristická textura nože vzniká specifickým spojením různých materiálů - PMC 27 a RWL 34 ve 120 vrstvách a následným jemným leptáním kyselinou. Všechny nože Damasteel dodáváme v krásné dřevěné dárkové kazetě.

Aby nože zůstaly ostré, doporučujeme je brousit keramickou ocílkou nebo obtahovacím brouskem. Dbejte však na to, aby řezný úhel špičky nože a brousku byl 30 stupňů. Nůž veďte po brousku na plocho.

Možnost nechat na rukojeť nože vygravírovat jméno činí z tohoto nože skvělý nápad na osobní dárek!

KÓD: WM1880349990

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu