Produkt se už neprodává

Kubický cedník malý červený

volně stojící

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Výzva pro designéry Joseph Joseph: vytvořit cedník bez dlouhé rukojeti, ale s bezpečným úchopem

Řešení: kubický cedník Joseph Joseph

Cedníky jsou kuchyňským náčiním, které si zaslouží důraznou pozornost designérů a produktových vizionářů. Cedníkům s dlouhou rukojetí vytýkáme neskladnost a často se nevejdou do dřezu, na druhou stranu je příjemné bezpečně se chopit delší poholdné rukojeti, která u volně stojícícíh cedníků běžně chybí. Designéři se k inovaci postavili čelem a jednoduše zahnuli rukojeť vertikálně dolů. Za velkými objevy často stojí maličkosti. Zahnutá rukojeť nabídne typický úchop, ale nezabere místo ve dřezu ani ve skříňce.

  • Hranatý volně stojící cedník
  • Při slévání můžete cedník postavit do dřezu
  • Protiskluzová rukojeť potažená silikonem
  • Pro obsluhu vám postačí jedna ruka
  • Vyrobeno z plastu bez BPA
  • Vhodné do myčky nádobí

Kubický cedník je top star mezi cedníky – dokonale praktický a skladný. K výběru ve dvou velikostech a krásných barevných provedeních. Hýčkat se tím nejlepším je vždy příjemné.

Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

KÓD: JS40049

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu