Produkt se už neprodává

Kráječ na pizzu kolečko

pro úhledné díky i s bohatou náplní

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Více příslušenství znamená více možností, potažmo více zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu BGE to nejlepší se stane neutuchající výzvou. Spolehlivým způsobem, jak dosáhnout gurmánského vrcholu je vhodný výběr příslušenství, jehož volba je čistě ve vaší režii. Začněte s tím, co je pro vás nepostradatelné a pak rozšiřte svou výbavu o speciály, kterými oslníte jako nefalšovaný EGGmaster.

Kráječ na pizzu kolečko byl navržen speciálně pro krájení bohatě plněných pizz a koláčů. Rotující ostré kolečko pronikne náplní i křupavým těstem maximálně snadno. Navíc si můžete pochutnat na úhledných dílcích s náplní přesně tam, kde se nacházela těsně po upečení. Měkčí rukojeť dobře padne do ruky a její ergonomie ochrání vaše prsty před ostřím. Pizza kolečko je klasikou, která v krájení italské speciality s převahou poráží klasický nůž.

  • Pro efektivní krájení plněných pizz a koláčů
  • Vyroben z ušlechtilé nerezové oceli a plastu
  • Nejlepších výsledků dosáhnete na krájecím prkénku
  • Nedoporučujeme krájení přímo na pizza kameni, došlo by k poškození ostří
  • Vhodné pouze pro ruční mytí, nepoužívejte abrasivní čistící prostředky
  • Vzhledem k vysoké ostrosti uchovávejte z dosahu dětí

Big Green Egg® je svým unikátním designem snadno identifikovatelný. Na zahradě, kde zelené vejce zahlédnete, se s jistotou griluje po celý rok. Japonská tradiční hliněná pec kamado se stala zřejmou inspirací, výrobní moderní technologie a moderní materiály zase podmínkou toho, že mohlo vzniknout něco tak unikátního. Keramika té nejvyšší kvality vyvinutá technologiemi NASA může díky svým nepřekonatelným izolačním vlastnostem přinášet hvězdné chuťové zážitky. Gril můžete roztopit až 100.000krát bez jakékoliv ztráty kvality. Doživotní záruka na keramický materiál vás přesvědčí, že investice do produktu s dlouhou tradicí a skvělou pověstí, stojí za to.

I když se možná zdá, že na EGGu již není co vylepšovat. Tým vývojářů a expertů značky neusíná na vavřínech a neúnavně pracuje na dalších inovacích.

KÓD: BG114136

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu