Produkt se už neprodává

Krabička na potraviny s datem 0,7 l zelená Dial™

volitené datum uskladnění nebo spotřeby

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Výzva pro designéry Joseph Joseph: redukce plýtvání s jídlem

Řešení: krabičky na jídlo s datem

Věděli jste, že v České republice vyhodíme ročně až 80 kg potravin na osobu? V UK a USA průměrná domácnost vyhodí až 30 % jídla a pití z důvodu jejich nevčasného spotřebování.

Na obzoru je velká příležitost k tomu, jak zatěžovat méně životní prostředí i naši peněženku. Skladováním potravin s krabičkami Dial budete mít vždy přehled o tom, kdy potraviny zkonzumovat či zpracovat. Nejde jen o data spotřeby, ale i to, kdy uložíte do lednice či mrazáku již hotové jídlo. Krabičkami můžete nastavovat priority vaší rodině, právě časová organizace spotřeby přináší efekt v podobě redukce plýtvání jídlem.

Každá nádoba je vybavena otočným kolečkem, který umožňuje zvolit den a měsíc "spotřeby" nebo "výroby". Otáčení ve směru hodinových ručiček nastavení měsíce x otáčení proti směru nastavení dne. Vybrat si můžete z mnoha typů krabiček i mezi sadami více kusů.

  • Skladování potravin a jídel se zobrazeným datem spotřeby / výroby
  • Organizace spotřeby potravin
  • Nastavení data pomocí kolečka na víčku
  • Vyrobeno z plastu bez BPA
  • Nádoby vhodné do myčky nádobí – v horní části do 50°C
  • Pro víčko je doporučeno pouze ruční mytí
  • Vhodné pro ohřev v mikrovlnné troubě – bez víčka
  • Lze skladovat v lednici a mrazáku

Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

KÓD: JS81036

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu