JURA

Konektor Smart Connect

pro bezdrátové spojení s příslušenstvím či telefonem

  • 1 990 Kč
  • skladem 3 ks
    další kusy: nedostupné, doprodáno
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: JR72167
Značka: JURA

Popis produktu

Konektor Smart Connect umožní bezdrátové propojení vašeho kávovaru JURA s chytrým telefonem či tabletem. Pomocí aplikace můžete na dálku ovládat a programovat kávovar. Modrý konektor postačí jednoduše zapojit do kávovaru JURA a zdarma stáhnout kýženou aplikaci či umístit příslušenství do blízkosti kávovaru.

Aplikace JURA Connect pro kávovary WE6 a WE8 umožňuje nahlédnout do statistik kávovaru – stav naplnění kávy, vysypání zásobníku použité kávy, údržba, počet připravených káv nebo jaké kávové speciality byly připravovány. Na dálku také můžete snadno upravit názvy nápojů či jejich nastavení.

Aplikace JURA Coffee umožňuje nastavit přípravu specialit do nejmenších detailů – množství, teplotu, sílu kávy či množství mléka. Sympatickou funkcí je možnost přidání až 99 dodatečných nápojů s připojením obrázku nápoje či fotografie toho, kdo má navolenou specialitu rád. Překvapte příjemně svou rodinu a přátele přípravou kávy přesně podle jejich gusta. Postačí jen přidat v aplikaci fotografii, jméno a nastavit přípravu nápoje. Při příští návštěvě například vaší tchýně už jen najdete její jméno v aplikaci a kávovar během minutky vyrobí její oblíbené latte macchiato s poměrem kávy a mléčné pěny tak, jak ho má nejraději.

Aplikace JURA Coffee Professional umožňuje oproti základní verzi také uzamčení kávovaru pro změny nastavení jednotlivých kávových specialit. V takovém případě lze změnu nastavení provést pouze za pomoci PIN kódu – vhodné například do provozů či kanceláří.

  • Modrý konektor se snadno zapojuje ke kávovaru
  • Umožňuje bezdrátové propojení pomocí Bluetooth®
  • Po připojení ke kávovaru se sám zapne, začne svítit LED kontrolka
  • Pro kávovary Z6, E6, E8, WE6 a WE8

Tradiční švýcarská značka luxusních spotřebičů do domácnosti JURA se posledních 30 let věnuje výlučně výrobě a inovacím na poli automatických kávovarů. Její první kávovar spatřil světlo světa už v roce 1937. Od té doby se společnost JURA stala světovým lídrem v oblasti inovací kávových automatů pro přípravu kávy a kávových specialit. Působivé úspěchy potvrzené mnoha mezinárodními oceněními činí ze společnosti JURA odborníka na výrobu plnoautomatických kávovarů a poskytují záruku kvality a spolehlivosti. V současnosti prodává své špičkové designové kávovary JURA spokojeným zákazníkům v 50 světových zemích.

Technické požadavky:

  • Android nebo iOS
  • Bluetooth®

KÓD VÝROBCE: 72167

O značce JURA

JURA

JURA je proslulým specialistou na plnoautomatické kávovary do domácností i kanceláří. Hlavními hodnotami této švýcarské společnosti, založené už v první polovině minulého století, jsou preciznost výroby, vysoká kvalita, dlouhá životnost a výborný servis.