Produkt se už neprodává

Keramický stojan na vertikální grilování krůty

s plnitelným středem

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Více příslušenství znamená více možností, potažmo více zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu BGE to nejlepší se stane neutuchající výzvou. Spolehlivým způsobem, jak dosáhnout gurmánského vrcholu je vhodný výběr příslušenství, jehož volba je čistě ve vaší režii. Začněte s tím, co je pro vás nepostradatelné a pak rozšiřte svou výbavu o speciály, kterými oslníte jako nefalšovaný EGGmaster.

Keramický stojan na vertikální pečení krůty vám ušetří místo na grilu, protože krůta na stojáka jednoduše nezabere tolik místa. Vertikální uložení drůbeže vede k vypečeně dokonalým výsledkům – díky rovnoměrnému stékání tuku je maso šťavnaté a kůžička nehorázně křupavá. Vnitřní část keramického stojanu je dokonale funkční, můžete ji naplnit aromatickou tekutinou jako pivo, víno nebo vývar s kořením. Pečínka nebude nikdy vysušená!

  • Ideální způsob, jak bezchybně upéct šťavnatou drůbež
  • Doporučujeme použít s odkapávacím pekáčkem
  • Vhodné pro modely XXL, XL, L a M
  • K dispozici i jako menší varianta na kuře

Big Green Egg® je svým unikátním designem snadno identifikovatelný. Na zahradě, kde zelené vejce zahlédnete, se s jistotou griluje po celý rok. Japonská tradiční hliněná pec kamado se stala zřejmou inspirací, výrobní moderní technologie a moderní materiály zase podmínkou toho, že mohlo vzniknout něco tak unikátního. Keramika té nejvyšší kvality vyvinutá technologiemi NASA může díky svým nepřekonatelným izolačním vlastnostem přinášet hvězdné chuťové zážitky. Gril můžete roztopit až 100.000krát bez jakékoliv ztráty kvality. Doživotní záruka na keramický materiál vás přesvědčí, že investice do produktu s dlouhou tradicí a skvělou pověstí, stojí za to.

I když se možná zdá, že na EGGu již není co vylepšovat. Tým vývojářů a expertů značky neusíná na vavřínech a neúnavně pracuje na dalších inovacích.

KÓD: BG301017

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu