Produkt se už neprodává

Káva Impressa Blend 250 g

směs zrnkové kávy

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Švýcarská společnost JURA je výrobcem nejlepších kávovarů s integrovaným mlýnkem. Navíc se jako jediná na světě specializuje na automatické kávovary pro přípravu kávových specialit – jak jinak než z čerstvě namletých kávových zrn. Ta dodají nápojům lepší a rozmanitější chuť i aroma. Zrnková káva je tedy tím nejlepším řešením pro výrobu dokonalého espressa.

Impressa Blend je zrnkovou kávou s bohatou a plnou chutí. Jde o směs 70 % arabiky a 30 % robusty dovážené z Mexika, Brazílie a Ugandy. Balení po 250 gramech je ideální pro běžné domácnosti, navíc odpovídá velikosti zásobníků kávy kávovarů JURA. Při nasypání do kávovaru je káva chráněna Aroma krytem a neztrácí na kvalitě.

Káva je velmi citlivou potravinou, ať už mletá či zrnková. Jakmile je vystavena působení vzduchu, zůstává čerstvá přibližně dva týdny. Poté její chuť rychle slábne. Kávu tedy chráníme před kyslíkem – skladujeme na suchém, tmavém a chladném místě, v hermeticky těsnící nádobě.

Tradiční švýcarská značka luxusních spotřebičů do domácnosti JURA se posledních 30 let věnuje výlučně výrobě a inovacím na poli automatických kávovarů. Její první kávovar spatřil světlo světa už v roce 1937. Od té doby se společnost JURA stala světovým lídrem v oblasti inovací kávových automatů pro přípravu kávy a kávových specialit. Působivé úspěchy potvrzené mnoha mezinárodními oceněními činí ze společnosti JURA odborníka na výrobu plnoautomatických kávovarů a poskytují záruku kvality a spolehlivosti. V současnosti prodává své špičkové designové kávovary JURA spokojeným zákazníkům v 50 světových zemích.

KÓD: JR68746

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu