Produkt se už neprodává

Kastrol 20 cm Nature Colours Black

Silargan®, nerezová poklice s posuvným systémem

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

O nádobí série Nature Colours ve stručnosti:

 • Nádobí pro zdravé vaření, pečení, servírování či skladování připravených pokrmů
 • Poklice z nerezové oceli se silikonovými úchyty vhodné do trouby do 180 °C
 • Posuvný systém poklice pro dokonalou kontrolu odpařování a snadné slévání
 • Silné dno pro energeticky úsporné vaření vhodné pro všechny zdroje tepla včetně indukce
 • Tepelně odolná, nepálivá ucha / rukojeti z nerezové oceli
 • Z unikátního patentovaného materiálu Silargan®
 • Materiál je extra tvrdý, odolný proti poškrábání, extrémně hladký a snadno se čistí
 • Důmyslné okraje hrnců pro pohodlné vylévání bez rozlití
 • Bez niklu, ideální pro alergiky
 • Hrnce jsou stohovatelné pro úsporu místa
 • Lze mýt v myčce nádobí

Inovativní série Nature Colours do vaší kuchyně přináší trendy bílou, elegantní černou a okouzlující přírodní barvy: zelenou Ocean Green a modrou Mountain Blue. Robustní, avšak také estetické a sofistikované hrnce Nature Colours jsou vyváženou kombinací elegance a praktické formy. Jsou ideální nejen pro zdravé vaření, ale i pro servírování a skladování připravených jídel. Krásné barvy oživí vaši domácnost a změní běžné vaření v potěšení.

Německá společnost Silit, dlouhodobý leader ve výrobě kvalitního nádobí, představuje hrnce špičkové kvality řady Nature Colours vyrobené z unikátního materiálu Silargan®. Tento jedinečný materiál s neporézním keramickým povrchem je velmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrábání. Silit poskytuje na materiál Silargan® záruku 30 let!

Hrnce jsou vhodné pro vaření s malým množstvím vody. Připravené pokrmy si uchovávají více vitamínů, minerálních látek, přirozenou barvu a charakteristickou vůni. Díky použitým materiálům totiž mají výborné vlastnosti pro pečení a vaření s vysokou energetickou účinností. Hrnce Nature Colours jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli, teplo se tak šíří rovnoměrně a rychle. Unikátní materiál Silargan® získané teplo dlouho uchovává, čímž společně s použitím důmyslných poklic šetří cennou energii a čas.

Další výhodou hrnců této řady je možnost jejich použití v troubě. Hrnce mají stabilní, ergonomická ucha z leštěné nerezové oceli, která odolávají teplotám do 250 °C. Na první pohled také zaujmou robustní poklice designované pro energeticky úsporné vaření. Pro jejich výrobu byla použita kvalitní nerezová ušlechtilá ocel. Poklice jsou opatřeny perforací pro ochod páry a posuvným systémem pro dokonalou kontrolu během vaření. S pomocí poklic můžete slévat bezpečně a bez použití cedníku. Silikonové úchyty pak chrání před popálením a zároveň usnadňují slévání.

Hrnce a poklice řady Nature Colours se díky hladkému povrchu a možnosti rozebrání slévacího systému snadno čistí. Nádobí je vhodné do myčky.

Upozornění:

 • Při použití v troubě používejte pro manipulaci s nádobím chňapky.
 • Horké poklice prudce neochlazujte, aby nedošlo k poškození vlivem teplotního šoku.
 • K čištění nepoužívejte abrazivní (brusné) houbičky či kartáče.

O použitém materiálu a technologii:

NEJEDNÁ SE O NEPŘILNAVÝ POVRCH! Na smažení vždy používejte olej či pevný tuk! Prázdné nádobí s tukem či olejem zahřejte nejprve na tři čtvrtiny výkonu sporáku a následně IHNED výkon stáhněte na třetinu i méně. Nádobí velmi dobře vede teplo, snížený výkon je pro dokončení pokrmu zcela dostačující. Je pouze třeba nechat pokrmu dostatek času, aby se zatáhla jeho spodní vrstva, pokrm se následně sám od povrchu oddělí.

Společnost Silit vyvinula jedinečný materiál Silargan® vyráběný pomocí nejmodernější technologie. Silargan® představuje dokonalou syntézu speciální feromagnetické oceli a velmi odolného high-tech keramického povrchu. Hrnce ze Silarganu® jsou ztělesněním kvalitního nádobí s dlouhou životností. Silit poskytuje na materiál Silargan® prodlouženou záruku 30 let!

Nádobí vyrobené ze Silarganu® je tvrdé a odolné proti poškrábání. Silargan® je nanejvýš vhodný materiál na výrobu nádobí pro zdravou výživu a uvědomělý životní styl. Je chuťově neutrální. Navíc neobsahuje nikl. Je tedy nejlepší volbou pro alergiky.

KÓD: SL2101291381

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu