Produkt se už neprodává

Kastrol 16 cm Fresh Colours Piano Black

Silargan®, s nerezovou poklicí

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

O nádobí série Fresh Colours ve stručnosti:

 • Vhodné pro zdravé vaření, pečení, servírování i skladování jídel
 • Nerezové poklice s otvorem pro únik páry, vhodné do trouby
 • Ucha hrnců z leštěné nerezové oceli se při běžném vaření minimálně zahřívají
 • Vhodné pro všechny zdroje tepla včetně indukce
 • Z unikátního patentovaného materiálu Silargan®
 • Materiál je extra tvrdý, odolný proti poškrábání, extrémně hladký a snadno se čistí
 • Bez niklu, ideální pro alergiky
 • Důmyslné rozšířené okraje hrnců pro pohodlné vylévání bez rozlití
 • Hrnce jsou stohovatelné pro úsporu místa
 • Lze mýt v myčce nádobí
 • Produkt získal prestižní ocenění za design: iF product design award

Německá společnost Silit, dlouhodobý leader ve výrobě kvalitního nádobí, představuje hrnce špičkové kvality řady Fresh Colours vyrobené z unikátního materiálu Silargan®. Tento jedinečný materiál s neporézním keramickým povrchem je velmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrábání. Silit poskytuje na materiál Silargan® záruku 30 let!

Série Fresh Colours vaši moderní kuchyni rozsvítí fantastickou bílou nebo svěží zelenou, případně ji přidá na eleganci lesklou černou. Robustní, avšak také estetické a praktické hrnce Fresh Colours jsou ideální nejen pro zdravé vaření, ale i pro servírování a skladování připravených jídel. Oživí vaší domácnost a změní běžné vaření v potěšení.

Hrnce jsou vhodné pro vaření s malým množstvím vody. Připravené pokrmy si uchovávají více vitamínů, minerálních látek, přirozenou barvu a charakteristickou vůni. Díky použitým materiálům totiž mají výborné vlastnosti pro pečení a vaření s vysokou energetickou účinností. Hrnce Fresh Colours jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli, teplo se tak šíří rovnoměrně a rychle. Unikátní materiál Silargan® získané teplo dlouho uchovává, čímž společně s použitím důmyslných poklic šetří cennou energii a čas.

Další výhodou hrnců této řady je možnost jejich použití v troubě. Hrnce mají stabilní, ergonomická ucha z leštěné nerezové oceli, která odolávají teplotám do 250 °C. Robustní poklice s otvorem pro únik páry jsou designovány pro energeticky úsporné vaření. Pro jejich výrobu byla použita kvalitní nerezová ušlechtilá ocel, lze je tedy také použít v troubě.

Hrnce a poklice řady Fresh Colours se díky hladkému povrchu snadno čistí. Nádobí je vhodné do myčky.

Upozornění:

 • Při použití v troubě používejte pro manipulaci s nádobím chňapky.
 • Horké poklice prudce neochlazujte, aby nedošlo k poškození vlivem teplotního šoku.
 • K čištění nepoužívejte abrazivní (brusné) houbičky či kartáče.

O použitém materiálu a technologii:

NEJEDNÁ SE O NEPŘILNAVÝ POVRCH! Na smažení vždy používejte olej či pevný tuk! Prázdné nádobí s tukem či olejem zahřejte nejprve na tři čtvrtiny výkonu sporáku a následně IHNED výkon stáhněte na třetinu i méně. Nádobí velmi dobře vede teplo, snížený výkon je pro dokončení pokrmu zcela dostačující. Je pouze třeba nechat pokrmu dostatek času, aby se zatáhla jeho spodní vrstva, pokrm se následně sám od povrchu oddělí.

Společnost Silit vyvinula jedinečný materiál Silargan® vyráběný pomocí nejmodernější technologie. Silargan® představuje dokonalou syntézu speciální feromagnetické oceli a velmi odolného high-tech keramického povrchu. Hrnce ze Silarganu® jsou ztělesněním kvalitního nádobí s dlouhou životností. Silit poskytuje na materiál Silargan® prodlouženou záruku 30 let!

Nádobí vyrobené ze Silarganu® je tvrdé a odolné proti poškrábání. Silargan® je nanejvýš vhodný materiál na výrobu nádobí pro zdravou výživu a uvědomělý životní styl. Je chuťově neutrální. Navíc neobsahuje nikl. Je tedy nejlepší volbou pro alergiky.

KÓD: SL0216180011

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu