Deejo

Kapesní nůž horlogerie 37 g juniper, grey titanium Watchmaker

načasovaná elegance

 • 1 350 Kč
 • skladem 18 ks
  další kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: DJ1CB035
Značka: Deejo
Série: Deejo tattoo
Barva / rozměry: šedá / čepel d 9,5 cm, zavřený nůž d 11 cm, celková d 20,5 cm, h 0,9 cm, m 37 g
Materiál: francouzská martenzitická ocel Z40C13
gravírováno laserem
jalovcové dřevo
matné
rukojeť: martenzitická ocel 2CR13
titanová povrchová úprava

Popis produktu

Deejo, to je návrat kapesního nože ve velkém stylu.Ultralehký nástroj z ušlechtilé oceli a s dřevěnou střenkou totiž tuhle tradiční disciplínu posunul směrem k luxusnímu minimalistickému designu, čepeli „potetované“ laserovým gravírováním i širším možnostem využití. Uplatnění najde nejen jako funkční doplněk do společnosti či přírody, ale plně nahradí i klasický steakový nůž. Zkrátka vyvážený švihák, který pro ostrou čepel nejde daleko a o svém majiteli říká: Má vkus.

 • 9,5cm čepel z ušlechtilé nerezové oceli, váha 37 g
 • Střenka z odolného jalovcového dřeva
 • Spolehlivá bezpečnostní pojistka liner lock, spona na pásek
 • Doživotní záruka na vadu materiálu

Velikost

Délka čepele 9,5 cm je na kapesní nůž o váze 37 g nadstandardní a nůž je tedy solidní náhradou i za běžný kuchyňský/steakový nůž.

Ocel

Použitá food grade ocel čepele Z40C13 a rukojeť 2CR13 mají francouzský původ.Aubert & Duval má v Zemi galského kohouta prestiž mezi producenty ušlechtilých ocelí. Z40C13 obsahuje 13 % chromu, díky čemuž je čepel korozivzdornější a připravena na outdoorovou zátěž.

Tetování

Dekorativní gravírování probíhá laserem a je trvalé, neboť nedochází pouze k zabarvení, ale vypalování motivu do povrchu materiálu. Nože deejo jsou tetovány 2 způsoby, buď přímo do oceli čepele nebo inverzně do titanové vrstvy.

Konstrukce

Bezpečnostní uzamykací pojistka čepele typu liner lock* je spolehlivá a důmyslně umožňuje snadné otvírání a zavírání nože a fixaci čepele. Všechny kapesní nože deejo jsou vybaveny trnem, který zamezí nadměrnému otevření nože. Nůž lze snadno složit stlačením spodní části rukojeti s označením "press", v rozloženém stavu je čepel dokonale a pevně stabilizována. V zadní části naleznete sponou na pásek použitelnou i jako klip na bankovky. I v případě, že se nechystáte nůž nosit uchycený je vhodné ponechat sponu jako součást nože, neboť pomáhá stabilizovat středový čep.

*Přímý vložkový systém vyvinutý nožířem Michaelem Walkerem, kdy je samotné blokování integrováno v rukojeti. Posunutím vložky na stranu dochází k uvolnění fixace čepele.

Ostření

Kapesní nože deejo jsou dodávány ve vysoké ostrosti, které je dosahováno ručním broušením během procesu výroby. Při běžném používání dochází přirozeně k jejich otupení. Abyste využili potenciál nože na maximum, je nezbytné věnovat péči jeho údržbě. Pro průběžné dobroušení je vhodné použít originální hliníkový ostřič deejo, který je nejen skvěle skladný a ultralehký, ale především úhlově přednastavený pro precizní úbytek materiálu na míru nožů deejo.

Překvapivá použití kapesního nože fanoušky deejo:

 • Míchání kávy
 • Stolování venku i v restauraci, místo příborového nože
 • Při vyšším naostření jako regulérní holící nástroj
 • Ořezávátko tužek na kreslení i líčení
 • Náčiní pro DIY výrobky
 • Jako zahradnický nástroj na řezání květin, větviček i sázení
 • Carving ozdobné vyřezávání ovoce a zeleniny
 • Nepostradatelná dominanta instagram flat lays
 • Nástroj k navýšení faktoru přitažlivosti

Když v roce 2010 kamarádi Luc Foin a Stepháne Lebeau uvedli na trh první nože deejo, neměli ani tušení, že je to začátek velkého příběhu.Puristický design navržený původně pro turistické nadšence se stal hitem. Nápad nabídnout kapesní nůž opravdu všem přinesl nové styly a designy. Přesně na míru zákazníkům a jejich aktivitám, které jsou jejich srdcovou záležitostí tak, aby vlastnictví a používání nože deejo nebylo pouze pragmaticky praktické, ale hlavně příjemně radostné.

POZOR: Obrázek kresby dřeva střenky nože je pouze ilustrativní. Každý kus je originál a kresba či odstín dřeva může u jednotlivých kusu variovat.

KÓD VÝROBCE: 1CB035

O značce Deejo

Deejo

Deejo, to je návrat kapesního nože ve velkém stylu. Ultralehké nástroje z ušlechtilé oceli tuto tradiční disciplínu posunuly směrem k modernímu, luxusnímu designu a brzy si našly cestu do kapes i kuchyní všech milovníků řemeslné kvality.