Akce TIP
-10 %

Produkt se už neprodává

Japonský nůž na maso GYUTOH 21 cm 600S

rukojeť z odolného plastu

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

"Kuchyně, kde nenajdete dobrý nůž, není kuchyně."

Masaharu Morimoto, expert na japonskou kuchyni a šéfkuchař

Extrémně ostrý japonský nůž GYUTOH je působivý svou stabilní čepelí v autentickém japonském tvaru. Nůž disponuje mimořádnou sílou řezu a je ideální na krájení masa. Vyšší hrot je optimální pro kolébkový/klouzavý styl krájení. 20 cm dlouhá čepel, záštita s jemným přechodem a komfortní rukojeť "D" tvaru zajistí, že máte nad řezáním plnou kontrolu. Nůž GYUTOH si svou oblibu získal i mezi šéfkuchaři západního stylu vaření.

Specifikace: délka čepele 20 cm, délka rukojeti 13,7 cm, hmotnost 0,187 kg

Krása a preciznost jsou hlavní rysy japonské kultury, stejnou filozofii ctí i značka MIYABI z japonského Seki – centra japonského nožířství, již od 14. století. Japonský tradiční výrobce nožů spojil své precizní řemeslné zpracování s osvědčenými výrobní postupy a standardy německé značky ZWILLING J. A. HENKELS. Obchodní skupina ZWILLING si tak mohla své portfolio rozšířit o vlastní výrobu autentických japonských nožů a to přímo v centru japonského nožířského průmyslu.

Výroba japonských mečů je v Zemi vycházející slunce tradicí již po dlouhá staletí. Samurajské meče byly a jsou obdivovány pro svou jedinečnou eleganci, ostrost, krásu a technickou dokonalost. Precizně zpracované nástroje MIYABI s autentickou japonskou čepelí jsou důstojným následovníkem této tradice. Ohromující, bezmála „chirurgická“ ostrost nožů zachová strukturu používaných surovin. Buďte nároční jako japonští šéfkuchaři a vašim cílem vždy bude dokonale vypadající chutný pokrm.

Doporučení a údržba:

  • Nepoužívejte nože ke krájení extrémně tvrdých surovin, jako jsou např. zmražené potraviny
  • Nevystavujte nůž dlouhému kontaktu s vodou nebo solí
  • Zabraňte ohýbání nože
  • Pro zachování ostrosti je vhodné po použití nůž ručně umýt šetrným čisticím prostředkem a ihned osušit
  • Chraňte ostří před nárazem
  • Pokud nůž dlouho nepoužíváte, je vhodné ho zabalit do suché textilie nebo novinového papíru. Olej z tiskařské černi použité na novinovém tisku ochrání čepel před možnou korozí
  • Čepel můžete v rámci péče otřít hadříkem namočeným v oleji, zvýší se odolnost vůči korozi
  • Skladujte nůž na bezpečném místě

KÓD: MB34473211

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu