Akce
-10 %

Produkt se už neprodává

Japonská miska salátová grepová

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Japonská salátovámiska je ideální na servírování salátů. Samozřejmě lze tuto misku použít i na ovoce, přílohy apod.

Série Urban Colors je synonymem k zábavnému a zářivému vaření. Chutný dezert servírovaný v míse se zvlněným okrajem nebo naopak v úplně grafické rovné míse bude vždy jedinečný. Formy umožňují pomalé a rovnoměrné propečení v klasické troubě do 250 °C, nebo použití v mikrovlnné troubě. Vyberte si z řady zářivě barevných variant a rozjasněte tak svůj stůl. Série Urban Colors Vám vydrží dlouhá léta jako nová, i po pravidelném používáni v troubě či myčce.

Nádobí Emile Henry je díky technologii High Resistance® odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Toto nádobí není určeno k používání na přímých zdrojích žáru, jako jsou plynové nebo elektrické plotýnky. Všechno nádobí od Emile Henry je možné mýt v myčce. Odolá teplotám do 250 °C.

Věděli jste, že...?

Emile Henry je tradiční francouzská značka a od roku 1850 zásobuje domácnosti kvalitní burgundskou keramikou. Všechny produkty jsou z větší části vyráběny ručně, každý kus je tak originál. Na spodní straně vyražené označení např. JN3 není číslo Vašeho džbánku nebo formy, ale podpis řemeslníka a zároveň prchavá vzpomínka na okamžik, kdy výrobek vznikl ve francouzském Marcigny.

KÓD: EH862219

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu