INOVACE V MODERNÍM STOLOVÁNÍ

1_3200x1350

Dánská značka ZONE mění pravidla stolování

Dánská značka ZONE mění pravidla stolování. Nemusíte mít jídelní servis, stačí misky a mističky, které můžete z kuchyně snadno přenést na prostřený stůl nebo dokonce na cestu. Úložné nádobí z melaminu může totiž mít několik funkcí.

  • Úložné nádobí v kuchyni na koření, suché potraviny, malé pomocníky
  • Jídelní servis, servírovací mísy, talíře, podšálky
  • Dokonalá zadělávací mísa s víkem
  • Úložné díly v koupelně/předsíni
  • Šperkovnice a nádoby na DIY
  • Květináče

2_1460x1400

3_1460x1400

KAŽDOU MISKU S VÍKEM MŮŽETE POUŽÍT DOHROMADY NEBO ZVLÁŠŤ. VÍKO SLOUŽÍ JAKO TÁC NEBO TALÍŘEK.

VYBERTE SI Z MNOHA VELIKOSTÍ A BAREV

SEZNAMTE SE S DESIGNÉRY, KTEŘÍ STOJÍ ZA PEILI!

Trojka designérů Tilde Nygaard, Hugo Dines Schmidt a Morten Lauritzen stojí za značkou VE2. Při navrhování série Peili bylo jejich ambicí vytvořit jednoduchý produkt, s vysokou designovou hodnotou, funkčností a odolností. Hlavní však bylo vytvořit ideální atmosféru během stolování.

„Naší nejvyšší ambicí je vytvářet přirozenou harmonii mezi designem a funkčností.“

4_1460x1400

5_1460x1400

ESTETIKA A MODERNÍ STYL

Studio VE2 navrhlo sérii s ohledem na minimalistické vyjádření dánských tradic. Tvary, barvy a funkčnost pomohli již sérii získat mnoho designových ocenění.

„Vývoji produktu věnujeme spoustu energie a snažíme se na věci dívat ze všech stran. Nejen na produkt jako takový, ale i na jeho okolí. Nic nefunguje samo, ale je součástí interakce s dalšími produkty, které mění kontext. Například úložná mísa s víkem může opustit kuchyň a ocitnout se na prostřeném stole jako mísa na salát, když chcete prostřít hostům stůl. Doplňujeme věci dalšími věcmi, které tvoří nové koncepty. Víčka nádob můžete použít jako talíře nebo podložky pod nádobu. Návrhem produktu kreativita nekončí, kreativní využití série Peili je na vás.

 

Cílem dánské značky ZONE je nabourávat klasické představy o designu a nastolování trendů ve vybavování domácností. Charakteristickými znaky jsou skandinávský minimalismus, kvalitní materiály a neustálá snaha o inovace. I proto společnost spolupracuje s řadou inspirativních designérů.

Značka ZONE patří mezi špičku světového designu a její produkty jsou vždy dotažené do nejmenšího detailu. Společnost pravidelně spolupracuje s mladými talentovanými dánskými designéry a má na kontě řadu významných ocenění. V jejím sortimentu naleznete především stylové interiérové doplňky, ale i vybavení do kuchyně nebo textilie. Všechny však spojuje skandinávský minimalismus, špičkové provedení a kvalitní materiály.

6_1460x1400

 

Dokonalé doplňky pro mísy a misky

7_3200x1350

VŠE V JEDNOM

8_1460x1400

Peili je ideální pro servírování i skladování. Elegantní talíř vykouzlíte z víčka servírovacích mís a misek, víčka můžete také využít jako servírovací podložky pro studené jídla a svačiny nebo jako podložky pod sklenice a horké hrnky. Všechny výrobky Peili jsou vyrobeny z nezávadného melaminu potravinářské kvality.

ZONE geometrické podložky a prostírání

9_1400x1400

Geometrické silikonové podložky jsou novým způsobem k prezentaci u stolu. Na stole s nimi můžete vytvořit dokonalou podívanou. Podložky jsou odolné a ochrání stůl, zároveň se skvěle udržují. Pokud se do nich zamilujete jako my, můžete s nimi vytvořit vlastní instalaci třeba na zdi v obývacím pokoji. Buďte ZONE!

 

10_1350X1700_CZ