-10 %

Produkt se už neprodává

Injektor marinády

pro naočkování chuti

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Více příslušenství znamená více možností, potažmo více zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu BGE to nejlepší se stane neutuchající výzvou. Spolehlivým způsobem, jak dosáhnout gurmánského vrcholu je vhodný výběr příslušenství, jehož volba je čistě ve vaší režii. Začněte s tím, co je pro vás nepostradatelné a pak rozšiřte svou výbavu o speciály, kterými oslníte jako nefalšovaný EGGmaster.

Vstřikovač marinády naočkuje maso marinádou přímo do svalu. Maso a drůbež může být ještě šťavnatější a jemnější a chuť, kterou si přejete dosáhnout je prosáklá dovnitř masa, nejen na jeho povrchu. Vstřikovač disponuje 6,5 cm dlouhou jehlou z nerezové oceli. O tom, kdo si zahraje "na doktora" bude před každým grilováním velká přetahovaná.

  • Nerezový injektor marinády pro extra šťavnatou chuť
  • 6,5 cm dlouhá jehla s 2 otvory
  • Po rozložení se snadno čistí

Big Green Egg® je svým unikátním designem snadno identifikovatelný. Na zahradě, kde zelené vejce zahlédnete, se s jistotou griluje po celý rok. Japonská tradiční hliněná pec kamado se stala zřejmou inspirací, výrobní moderní technologie a moderní materiály zase podmínkou toho, že mohlo vzniknout něco tak unikátního. Keramika té nejvyšší kvality vyvinutá technologiemi NASA může díky svým nepřekonatelným izolačním vlastnostem přinášet hvězdné chuťové zážitky. Gril můžete roztopit až 100.000krát bez jakékoliv ztráty kvality. Doživotní záruka na keramický materiál vás přesvědčí, že investice do produktu s dlouhou tradicí a skvělou pověstí, stojí za to.

I když se možná zdá, že na EGGu již není co vylepšovat. Tým vývojářů a expertů značky neusíná na vavřínech a neúnavně pracuje na dalších inovacích.

KÓD: BG114112

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu