Akce
-10 %

Produkt se už neprodává

Hrnec na rizoto kónický s poklicí červený 3,6 l

keramika Flame®

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Hrnec na rizoto kónický s poklicí červený 3,6 l má speciální tvar vhodný pro časté promíchávání pokrmů. Je ideální na přípravu rizota, na pozvolné dušení, vaření a samozřejmě i pečení.

Výrobky ze série Flame® je možné používat nejen v troubě, ale i k vaření na jakémkoliv sporáku díky speciálnímu keramickému materiálu, který odolává všem přímým zdrojům tepla. Díky adaptačnímu disku (lze dokoupit samostatně) můžete sérii Flame® používat i na indukčním sporáku.

Každý kus Emile Henry je originál: vyráběn z čistě přírodního materiálu a ručně tak, abyste si i Vy mohli vychutnat autentické potěšení z francouzské kuchyně a umění užívat života. Kvalitní burgundská hlína je společně s glazurou vypálena při 1100°C. Nádobí Emile Henry Flame® je proto odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Všechno nádobí od Emile Henry je stálobarevné a samozřejmě lze mýt v myčce.

KÓD: EH614574

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu