Produkt se už neprodává

Hrnec na odšťavňování

5 dílů

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

1x skleněná poklice, 1x nádoba na ovoce, 1x nádoba na šťávu, 1x spodní nádoba 26 cm, 1x silikonová hadička s nerez svorkou

Ovocné a zeleninové šťávy jsou skutečné energetické nápoje, výborně chutnají, dodají Vám energii a posilují obranyschopnost. S WMF odšťavňovačem získáte šťávu z ovoce a zeleniny šetrným způsobem. WMF odšťavňovač z Cromarganu® (ušlechtilá nerezová ocel 18/10) je chuťově neutrální, odolný proti kyselinám obsaženým v potravinách, hygienický, snadno se udržuje a je vhodný i pro mytí v myčce nádobí. Kromě toho je tento odšťavňovač vybaven univerzálním dnem TransTherm® a kvalitní skleněnou poklicí, díky čemuž máte vždy při vaření přehled.

S WMF odšťavňovačem můžete plody zpracovat bez použití konzervačních látek a chemických přípravků. Při odšťavňování v páře se plody nevaří, nýbrž pouze zahřejí a zachovají si tak aroma, barvu, chuť a všechny vitamíny a minerály. Moderní, prostorově úsporný odšťavňovač s ergonomickými uchy Vás přesvědčí různými moduly, které lze použít i samostatně, jako např. koš na ovoce nebo hrnec s poklicí.

KÓD: WM0797806040

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu