Produkt se už neprodává

Hrnec na odšťavňování

5 dílů

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

1x skleněná poklice, 1x nádoba na ovoce, 1x nádoba na šťávu, 1x spodní nádoba 26 cm, 1x silikonová hadička s nerez svorkou

Ovocné a zeleninové šťávy jsou skutečné energetické nápoje, výborně chutnají, dodají Vám energii a posilují obranyschopnost. S WMF odšťavňovačem získáte šťávu z ovoce a zeleniny šetrným způsobem. WMF odšťavňovač z Cromarganu® (ušlechtilá nerezová ocel 18/10) je chuťově neutrální, odolný proti kyselinám obsaženým v potravinách, hygienický, snadno se udržuje a je vhodný i pro mytí v myčce nádobí. Kromě toho je tento odšťavňovač vybaven univerzálním dnem TransTherm® a kvalitní skleněnou poklicí, díky čemuž máte vždy při vaření přehled.

S WMF odšťavňovačem můžete plody zpracovat bez použití konzervačních látek a chemických přípravků. Při odšťavňování v páře se plody nevaří, nýbrž pouze zahřejí a zachovají si tak aroma, barvu, chuť a všechny vitamíny a minerály. Moderní, prostorově úsporný odšťavňovač s ergonomickými uchy Vás přesvědčí různými moduly, které lze použít i samostatně, jako např. koš na ovoce nebo hrnec s poklicí.

KÓD: WM0797806040

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu