Produkt se už neprodává

Hrnec kotlík Marmite s poklicí V 3,7 l antracitový Charcoal

keramika Flame®

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Pomalé vaření v keramickém nádobí je nostalgický návrat k tradicím. Burgundská hlína, ruční výroba a rodinné zázemí Emile Henry dávají keramice druhý dech. Ikonický tvar kotlíku Marmite je předurčen k hodinám pozvolného vaření, oblý tvar umožňuje rovnoměrné probublávání i efektivní promíchávání. Hrnec vám poslouží k vaření omáček, polévek, vývarů i dušení – maso bude křehké a šťavnaté. Keramika umožňuje kontrolované vaření těsně před bodem varu, takže můžete uchovat ty nejcennější živiny a vitamíny. Díky hlubšímu uzavřenému tvaru lze zeleninové polévky mixovat přímo v hrnci. Široký vylévací okraj poskytuje dostatek místa pro uložení poklice v obrácené pozici. Velkorysý objem hrnce pojme až 4 l a můžete pohostit až 6–8 osob. S kotlíkem v hravém designu se bude v kuchyni kouzlit jedna radost.

Výrobky ze série Flame® je možné používat nejen v troubě, ale i k vaření na jakémkoliv sporáku díky speciálnímu keramickému materiálu, který odolává všem přímým zdrojům tepla. Díky adaptačnímu disku (lze dokoupit samostatně) můžete sérii Flame® používat i na indukčním sporáku.

Každý kus Emile Henry je originál: vyráběn z čistě přírodního materiálu a ručně tak, abyste si i vy mohli vychutnat autentické potěšení z francouzské kuchyně a umění užívat života. Kvalitní burgundská hlína je společně s glazurou vypálena při 1100°C. Nádobí Emile Henry Flame® je proto odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Všechno nádobí od Emile Henry je stálobarevné a samozřejmě lze mýt v myčce.

KÓD: EH795580

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu