Emile Henry

Hrnec kotlík Marmite s poklicí V 3,7 l antracitový Charcoal

keramika Flame®

  • 3 415 Kč
  • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: EH795580
Značka: Emile Henry
Série: Emile Henry Charcoal
Barva / rozměry: antracitová Charcoal / Ø 23 cm, V 3,7 l, h 17 cm
Materiál: keramika Flame®
vhodné do mikrovlnné trouby
vhodné do mrazáku
vhodné do myčky
vhodné do trouby do 300 °C
vhodné na všechny zdroje tepla kromě indukce

Popis produktu

Pomalé vaření v keramickém nádobí je nostalgický návrat k tradicím. Burgundská hlína, ruční výroba a rodinné zázemí Emile Henry dávají keramice druhý dech. Ikonický tvar kotlíku Marmite je předurčen k hodinám pozvolného vaření, oblý tvar umožňuje rovnoměrné probublávání i efektivní promíchávání. Hrnec vám poslouží k vaření omáček, polévek, vývarů i dušení – maso bude křehké a šťavnaté. Keramika umožňuje kontrolované vaření těsně před bodem varu, takže můžete uchovat ty nejcennější živiny a vitamíny. Díky hlubšímu uzavřenému tvaru lze zeleninové polévky mixovat přímo v hrnci. Široký vylévací okraj poskytuje dostatek místa pro uložení poklice v obrácené pozici. Velkorysý objem hrnce pojme až 4 l a můžete pohostit až 6–8 osob. S kotlíkem v hravém designu se bude v kuchyni kouzlit jedna radost.

Výrobky ze série Flame® je možné používat nejen v troubě, ale i k vaření na jakémkoliv sporáku díky speciálnímu keramickému materiálu, který odolává všem přímým zdrojům tepla. Díky adaptačnímu disku (lze dokoupit samostatně) můžete sérii Flame® používat i na indukčním sporáku.

Každý kus Emile Henry je originál: vyráběn z čistě přírodního materiálu a ručně tak, abyste si i vy mohli vychutnat autentické potěšení z francouzské kuchyně a umění užívat života. Kvalitní burgundská hlína je společně s glazurou vypálena při 1100°C. Nádobí Emile Henry Flame® je proto odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Všechno nádobí od Emile Henry je stálobarevné a samozřejmě lze mýt v myčce.

KÓD VÝROBCE: EH795580

O značce Emile Henry

Emile Henry

Emile Henry je tradiční francouzská značka vyrábějící kvalitní a originální keramiku. Její produkty se z oblasti Burgundska postupně rozšířily i do kuchyní mimo zemi galského kohouta a jsou dnes vnímány jako ideální spojení moderních technologií a tradičního přístupu.