Produkt se už neprodává

Grilovací set Spitzenklasse Plus

3-dílný

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Grilovací set Spitzenklasse Plus WMF obsahuje:

  • 1x Vidlička na maso Spitzenklasse Plus, č. výr.: WM1895886031
  • 1x Nůž na maso Spitzenklasse Plus 16 cm, č. výr.: WM1895206031
  • 1x Prkénko 38 x 25 cm tmavě šedé, č. výr.: WM1879961000

Grilovací set Spitzenklasse Plus se osvědčí nejen při grilování, ale i v každé kuchyni. Ideální na porcování syrového i pečeného masa. Prkénko z umělé hmoty s protiskluzovými výstupky a drážkou na tekutiny je tou pravou podložkou pro krájení s kvalitními kuchyňskými noži. Materiál je šetrný k čepeli a je chuťově zcela neutrální. Umělohmotné prkénko má tu výhodu, že se snadno udržuje čisté a lze jej hygienicky mýt v myčce nádobí.

Vidlička na maso Spitzenklasse Plus slouží k napíchnutí nebo obrácení kusů masa, k přidržení při porcování a při kontrole, zda už je maso hotové. Dlouhé, kónicky kované hroty do masa snadno vniknou a zamezí ztrátě jeho šťávy.

Série nožů Spitzenklasse Plus navazuje na tradiční sérii nožů Spitzenklasse která je mezi noži klasikou. Čepele nožů z kované speciální nožířské oceli zaručují skvělé vlastnosti krájení a dlouhotrvající ostrost po celé délce čepele. Nýtované části rukojetí jsou ze speciální umělé hmoty a na rozdíl od série Spitzenklasse mají zaoblené hrany. Tato řada nabízí nože na všechna myslitelná použití, vždy s vhodným ostřím a správným tvarem čepele.

Nůž na maso Spitzenklasse Plus 16 cm se výborně hodí na krájení a porcování syrového nebo pečeného masa. Má velkou čepel, díky které lehce překrojí jeho vlákna a při porcování pečeně zajistí, že z masa nevyteče šťáva. S tímto nožem lze krájet maso i na velmi malé kostky nebo tenké proužky.

KÓD: WM1894909990

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu