Emile Henry

Forma na pečení toustového chleba červená Burgundy

  • 1 990 Kč
  • skladem 1 ks
    další kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: EH345504
Značka: Emile Henry
Série: Emile Henry Burgundy
Barva / rozměry: červená Burgundy / 24 x 15 x 12 cm, V 2 l
Materiál: vhodné do mikrovlnné trouby
vhodné do mrazáku
vhodné do myčky
vhodné do trouby do 300 °C

Popis produktu

Teplý kyprý chléb s křupavou kůrkou, nadýchané pařížské bagety a lehké tousty. Nikdy byste nevěřili, kolik upřímné radosti lze vykouzlit snídaní s domácím pečivem. I když je třeba této tradiční přípravě věnovat nějaký ten čas, odměnou za to vám bude nadšení z křupavého pečiva upečeného s láskou a péči. Pokud přidáte domácí marmeládu a čerstvé máslo brzy se stane snídaně u vás doma tím nejoblíbenějším a nejočekávanějším jídlem. Znovuobjevování domácího pečení je návrat k tradicím, kdy domov voněl čerstvě upečeným chlebem.

Keramická forma na pečení chleba vám umožní skvěle upéct domácí chléb. Ať už sendvičový, toustový, bezlepkový či žitný, vždy bude mít křupavou kůrku a nadýchanou střídu. Žáruvzdorná keramická forma s vypouklou poklicí zajistí správnou úroveň vlhkosti během pečení. Malé otvory v dolní části i v poklici umožní těstu správně vzejít a vytvořit suchou a křupavou kůrku. Těsto se nepřipeče díky vroubkům na dně formy. Ucha na víku zajistí snadnou manipulaci.

Chléb je možné ve formě přímo i porcovat, speciální keramika vydrží i zásahy ostrým kuchyňským nožem.

Každý kus Emile Henry je originál: vyráběn z čistě přírodního materiálu a ručně tak, abyste si i Vy mohli vychutnat autentické potěšení z francouzské kuchyně a umění užívat života. Kvalitní burgundská hlína je společně s glazurou vypálena při 1100 °C. Nádobí Emile Henry je proto odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Všechno nádobí od Emile Henry je stálobarevné a samozřejmě lze mýt v myčce.

KÓD VÝROBCE: EH345504

O značce Emile Henry

Emile Henry

Emile Henry je tradiční francouzská značka vyrábějící kvalitní a originální keramiku. Její produkty se z oblasti Burgundska postupně rozšířily i do kuchyní mimo zemi galského kohouta a jsou dnes vnímány jako ideální spojení moderních technologií a tradičního přístupu.