Bamix

Food processor bez stlačovadla®

pro mixéry DE LUXE, Classic, SwissLine

  • 834 Kč
  • skladem 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: BX440010
Značka: Bamix
Barva / rozměry: bílá / Ø 12 cm, v 9 cm, V 200 ml
Materiál: akrylátové sklo
není vhodné do myčky
nerezová ocel

Popis produktu

Kompaktní food processor bamix® bez stlačovadla o objemu 200 ml – naseká bylinky, oříšky, sýr, čokoládu. Praktický pomocník do domácnosti, který vám pomůže snadno a rychle namixovat pomazánky všeho druhu nebo připravit kojeneckou stravu pro nejmenší členy rodiny. Food processor bamix® je poháněn za pomoci mixéru bamix®, kompatibilní je s typy: DE LUXE, Classic a SwissLine (není určen pro použití u mixérů Mono a Profi).

Bamix®, to jsou spolehlivé mixéry pro domácí i profesionální použití, s jejichž pomocí v tichosti, bez námahy a extrémně rychle našleháte sníh i majonézu, rozmixujete zeleninu na polévku, připravíte domácí quacamole, omáčky a kaše, či nasekáte zmrzlé ovoce pro domácí smetanovou zmrzlinu. Používat je můžete v křehkých skleněných nádobách a stejně tak i v rendlíku, ve kterém právě vaříte.

KÓD VÝROBCE: BX440010

O značce Bamix

Bamix

Švýcarské tyčové mixéry bamix® spatřily poprvé světlo světa už v roce 1950. Od té doby prošly designovými vylepšeními a získaly několik konstrukčních patentů. Stále jsou však vyráběny ve Švýcarsku a šéfkuchaři je znají jako univerzální, výkonné a tiché mixéry.