-30 %

Blomus

Esence s vůní badyánu a máty ANETO

  • 1 129 Kč 790 Kč
  • skladem 2 ks
    další kusy: nedostupné, doprodáno
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: BM31052
Značka: Blomus
Série: Blomus SPA
Barva / rozměry: V 300 ml, hmotnost 285 g

Popis produktu

Německá společnost Blomus vytváří luxusní výrobky pro každodenní život. Velmi vítanou sérií vonných esencí si získala ty, kteří mají rádi jemné, osvěžující vůně. Voňavé esence SPA pomáhají setřást stres. Naplní váš domov povzbuzující energií. Díky vůním můžete v příjemné atmosféře relaxovat a snížit tak napětí z náročného dne.

Vonná esence ANETO kombinuje vůni badyánu s troškou máty a přináší tak příjemnou atmosféru.

Použití: Olej nalijte do nádoby a ponořte do ní ratanové tyčinky. Rozptýlíte tak její vůni do pokoje. Čím více tyčinek do esence ponoříte, tím bude vůně silnější. V závislosti na pokojové teplotě, vlhkosti a průvanu trvá 8 až 16 týdnů, než se vypaří olej o objemu cca 300 ml.

K vonným esencím SPA můžete dle potřeby zakoupit i porcelánovou nebo skleněnou nádobu na esenci a samozřejmě také ratanové tyčinky v balení po deseti kusech.

KÓD VÝROBCE: 31052

O značce Blomus

Blomus

Společnost Blomus byla založena v roce 1961 v německém městě Sundern. Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.