Produkt se už neprodává

Dvojramenný věšák na ručníky leštěný nerez SENTO

včetně montážního materiálu

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Dvojramenný věšák na ručníky SENTO je elegantním řešením pro vaše ručníky. Kombinace leštěné nerezové oceli a bílého lesklého plastu působí luxusně. Pokud nechcete věšák připevnit na stěnu pomocí hmoždinek, je možné použít montážní sadu s lepidlem (BM68659). Nepotřebujete tak vrtačku a nedojde k poškození stěny - viz video. Připevněný koupelnový doplněk včetně montážní sady můžete také snadno odstranit a lehce začistit stopy po připevnění.

Dvojramenný věšák na ručníky SENTO ve stručnosti:

  • Vyroben z leštěné nerezové oceli a bílého plastu
  • Rozměr: výška 7 cm, šířka 8,5 cm, délka 50 cm
  • Dodáván s montážním materiálem
  • Možné přikoupit montážní sadu pro upevnění bez vrtání
  • Produkt získal ocenění za design: iF product design award 2012

V nejobsáhlejší koupelnové sérii SENTO naleznete řadu doplňků z nerezové oceli a bílého lesklého plastu. Design aplikovaný na tuto sérii odráží moderní životní styl. Materiály jsou trvanlivé, hygienické a snadno se čistí. Hodí se do většiny interiérů. Dle vašeho vkusu můžete vybírat ze dvou variant provedení: matná / leštěná nerezová ocel. Výhodou celé série je možnost připevnění doplňků pomocí montážní sady bez nutnosti vrtání.

Německá společnost Blomus vytváří luxusní výrobky pro každodenní život. Nejde jen o samoúčelný design. Ve svých produktech harmonizuje funkci a formu, kombinuje jednoduchost s krásou materiálu.

KÓD: BM68650

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu