Stelton

Dvojité servírovací prkénko velké nordic

s vestavnou podložkou pro horké nádoby

  • 1 399 Kč
  • skladem 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: SN441
Značka: Stelton
Designér: Maria Berntsen
Barva / rozměry: d 34 cm, š 36 cm, v 2,5 cm
Materiál: bambus
břidlice

Popis produktu

Toto dvojité servírovací prkénko je vyrobeno z odolného bambusového dřeva a přírodní břidlice. Využijete ho jak pro klasické krájení, tak pro servírování pokrmů. Nezapomeňte na pravidelné ošetření olejem, které zabrání popraskání a deformaci dřeva.

Dvojité servírovací prkénko:

  • Vyrobeno z odolného bambusu a břidlice
  • Rozměry: délka 34 cm, šířka 18 cm, výška 2,5 cm
  • Nevhodné do myčky na nádobí

Čistá skandinávská filozofie designu značky Stelton už více než 50 let určuje trendy interiérového designu. Minimalistické a inovativní výrobky, které se vyhýbají okázalostem, sklízí úspěch u zákazníků po celém světě. Zakladatelé dánské značky Niels Stellan H⌀m a Carton Madelaire se nesmazatelně zapsali do dějin produktového designu – jednoduchý, ale trendově pojímaný stylrespektuje severské tradice a přináší do domovů luxusní doplňky ikonických designérů.

KÓD VÝROBCE: 441

O značce Stelton

Stelton

Produkty kultovní dánské značky Stelton pojí vysoká kvalita výroby, nadčasovost, jednoduchost a důraz na funkci i inovace. Mezinárodních úspěchů společnost dosahovala už v době svého vzniku v roce 1960 a v současné době se její designové doplňky a nádobí prodávají ve více než 50 zemích světa.