Produkt se už neprodává

Dřevěné prkénko jasan 24 x 24 cm SILVA

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Prkénko SILVA je vyrobeno z masivního kvalitního jasanového dřeva, které je vysoce odolné a známé pro svou jedinečnou barvu a strukturu. Prkénko je pro snazší manipulaci se surovinami lehce nakloněné. Šťáva z pokrmů se tak zachytí na okraji. Můžete ho použít jak při přípravě pokrmů, tak k jejich servírování. Údržba je nenáročná, stačí ho otřít vlhkým hadříkem.

  • Prkénko z kvalitního a odolného jasanového dřeva s krásnou strukturou
  • Unikátní dánský design
  • Nakloněná rovina pro snazší manipulaci se surovinami
  • Ozdobí každou kuchyň a stůl
  • Lze použít na přípravu i servírování pokrmů
  • Snadné čištění vlhkým hadříkem
  • Nevhodné do myčky
  • K dispozici ve více velikostech

Ohromující design dřevěných prkének a podnosů série SILVA se chlubí jak vzhledem, tak svou funkčností. Jsou vyrobeny z kvalitního jasanového nebo dubového dřeva. SILVA spojuje inovativní nadčasový design s praktičností a odolností. Je pod ní podepsaný oceňovaný dánský designér Jacob Leth-Espensen, známý milovník exkluzivních materiálů a inovativního přístupu.

Dánská společnost ZONE se vrací na trh a je v mnohem lepší formě než kdy jindy. Její „DNA“ prošla za posledních 12 měsíců naprostou revitalizací. Designově do detailu promyšlené produkty jdou ruku v ruce s životním stylem a potřebami dnešního spotřebitele. Produkty, pod kterými jsou podepsáni mladí nadaní designéři, již získaly řadu ocenění v domácím i mezinárodním prostředí, jako například nejinovativnější produkt na mezinárodním veletrhu Maison & Objet v Paříži, Formland News Audience Award na veletrhu Designland a v neposlední řadě prestižní ocenění Red Dot Award – největší designová soutěž na světě. Společnost ZONE nemá strach z inovací a je oprávněně velmi ambiciózní. Všechny produkty mají nadčasový vzhled a svými materiály, barvou i vzhledem se zařadily ke světové špičce. Produkty jsou nejen designově dotažené k dokonalosti, jsou také praktické, plně funkční, jednoduché a vaše domácnost se tak stane vzdušnějším a modernějším prostorem k bydlení.

KÓD: ZO371132

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu