Produkt se už neprodává

Dřevěné kulaté prkénko na sýr s průhledným poklopem Beech

pro uchování chutě, vůně a čerstvosti sýrů

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Dřevěné kulaté prkénko na sýr s transparentním poklopem Beech holandské sýrové značky Boska si vás získá svým decentním provedením – olejované bukové dřevo vkusně doplní jakkoli vybavenou kuchyň či jídelnu. Masivní dřevěné prkénko je skvělé pro servírování jakéhokoli typu sýra. Vyzkoušejte neotřelou kombinaci dezertních sýrů s ořechovým chlebem, lesním medem a fíkovým čatní. Prkénko se snadno čistí v ruce, není vhodné do myčky nádobí. Při správné péči vydrží doživotně, čas od času doporučujeme ošetření minerálním olejem.

Transparentní poklop umožňuje uchovat sýr čerstvý po dlouhou dobu. Ochrání sýr před oschnutím a nečistotami a zároveň udrží všechna aromata bezpečně uvnitř, takže se nemusíte bát skladování v lednici. Je vhodný do myčky nádobí.

  • Pro servírování a prezentaci všech typů sýra
  • Víko pro optimální skladování a uchování všech aromat sýra
  • S praktickou úchytkou pro snadnou manipulaci
  • Prkénko z olejovaného bukového dřeva
  • Transparentní poklop z kvalitního plastu
  • Ladí s produkty ze série Geneva
  • Snadno se čistí
  • Prkénko není vhodné do myčky nádobí
  • Poklop lze mýt v myčce nádobí

Série pomůcek pro podávání sýrových delikates Bamboo, Geneva či buková prkénka Amigo patří do širší kolekce produktů Explore Life, které jsou ideální pro servírování lákavé romantické večeře či lahodných tapas s přáteli. Kolekce obsahuje řadu funkčních, vysoce kvalitních a cenově dostupných sýrových pomocníků. Světlé barvy a design použitých materiálů, zejména bukového dřeva a bambusu, dodávají produktům osobitý vzhled.

Boska Holland Cheesewares® je inovativní rodinná holandská společnost s tradicí od roku 1896. Za více než 120 let a vystřídání 4 generací rodiny Bos se Boska vyvinula z malého rodinného kovářského podniku ve specialistu a jedničku na trhu ve výrobě pomocníků a příslušenstvík servírování a zpracovánínejrůznějších druhůsýra. Rodina Bos, kterou nyní ve vedení společnosti reprezentuje Martijn Bos (Cheese Executive Officer), je přesvědčena, že sýr a dobrá společnost patří neodmyslitelně k sobě. Cílem firmy Boska se proto stalo vyrábět kompletní spektrum příslušenství pro sýr tak, aby si vybral opravdu každý milovník sýrů. Návrháře firmy spojuje vztah k tradicím a kořenům, ale i moderní design – některé produkty Boska získaly prestižní designové ocenění Red Dot Design Award. Servírování sýra se pro vás a vaše přátele stane s příslušenstvím Boska dokonalým zážitkem.

KÓD: BO859004

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu