Produkt se už neprodává

Dóza na potraviny 0,75 l Loft

se silikonovým těsněním

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Dóza na potraviny Thomas Loft je opatřena kvalitním silikonovým těsněním, které chrání uskladněné potraviny před vlhkem. Neprůhledná porcelánová dóza je tak ideální pro skladování potravin, které mají zůstat v suchu a tmě. Její jednoduchý tvar s jemně drážkovaným povrchem se hodí do všech typů kuchyní, využít ji můžete jako dekorativního prvku.

Porcelánová série Loft:

  • Vyrobena z kvalitního tvrdého porcelánu
  • Vytříbený elegantní design jednoduchých linií
  • Čistě bílý porcelán pro efektní prezentaci pokrmů
  • Střídání tvarů i struktur povrchu porcelánu
  • Funkční, snadno kombinovatelný, stohovatelný
  • Vhodný do mikrovlnné trouby i myčky nádobí

Série Loft německé značky Thomas vyrobená z kvalitního tvrdého porcelánu je kolekcí moderního a funkčního porcelánu, která potěší znalce i běžné uživatele. Vybrané kousky byly navíc vyrobeny s unikátním drážkováním povrchu, jež dodává příjemný pocit při uchopení. Porcelán je tak krásný na pohled a velmi příjemný na dotyk.

Porcelán Loft dává na výběr mezi kulatými, oválnými či hranatými tvary. Různé tvary a velikosti talířů, šálků či mís rozšiřují možnosti využití celé série. Jednotlivé kousky porcelánu mezi sebou můžete libovolně kombinovat, dle vašeho vkusu a potřeby. Ať se jedná o podávání snídaně, oběda, občerstvení nebo honosné večeře o několika chodech, porcelán Loft vám svým sortimentem vždy vyjde vstříc. Pro harmonii ve vaší domácnosti a rafinovaně prostřený stůl.

Porcelán Thomas, vyráběný pod vlajkou skupiny Rosenthal, je nejen elegantní, ale samozřejmě i plně funkční. Je možné jej používat v mikrovlnné troubě a pro úsporu času a energií mýt myčce nádobí.

KÓD: TH1190017182

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu