Akce
-15 %

Produkt se už neprodává

DogBar ořech S

d 40 cm, š 17 cm, v 8 cm

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Designové psí misky DogBar jsou skutečným kouskem pro milovníky stylu. Robustní dřevěné tělo kontrastuje s odnímatelnými miskami z nerezové oceli ve vysokém lesku, které jsou tím nejlepším pro vašeho psa, co se týče tvaru a funkce. Vyvýšené misky nejen krásně vypadají, ale jsou při krmení pro psa v pohodlné výšce. DogBar se vyrábí ve třech různých velikostech, aby měl každý pes misky v ideální poloze.

DogBar je opravdový designový zážitek, který září kvalitní řemeslnou výrobou - 100 % švýcarská výroba. Specialisté využívají stejnou překližku jako je použita na židli legendárního Eames Lounge. Robustní konstrukce a protiskluzová guma minimalizují prokluzování a zajišťují stabilitu.

Návod na údržbu:

DogBar by měl být umístěn na suchém a rovném povrchu. Před prvním použitím nerezové misky důkladně umyjte.
DogBar je vyroben z pravého dřeva, tudíž může dojít k zabarvení povrchu. Dřevo je přírodní produkt a může se zvlnit. Aby se zabránilo poškození, nevystavujte Dogbar vlhkému prostředí, silnému slunečnímu záření a extrémním teplotám. Dřevěný základ by měl být udržován suchý. Otírejte měkkým, vlhkým hadříkem nebo s vhodným přípravkem na dřevo.

Nerezové misky lze mýt v myčce.

DogBar MiaCara ve stručnosti:

  • Vyroben ve Švýcarsku z kvalitní překližky
  • Rozměry: výška 8 cm, šířka 17 cm, délka 40 cm
  • Dvě misky z nerezové oceli, každá s kapacitou 0,4 l, s vnitřním průměrem 12 cm
  • Hmotnost 0,8 kg
  • Náhradní misky lze samostatně dokoupit
  • Nohy opatřeny protiskluzovou gumou
  • Design by KATTER

MiaCara nabízí to nejlepší pro Vaše čtyřnohé kamarády a členy rodiny. Slaďte styl Vašeho parťáka s tím svým! Všechny produkty jsou vyrobené tak, aby se hodily do moderních interiérů. Nabídka produktů je stejně rozmanitá, jako jsou potřeby různých plemen psů. Vybírat můžete z mnoha materiálů a provedení tak, aby byl Váš pes spokojený. Pro značku je typické zaměření na kvalitu a design, většina produktů se vyrábí ručně v Německu. Od poloviny roku 2015 MiaCara nově představila i produkty pro kočky.

KÓD: MC62051

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu