-15 %

WMF

Dekantér s vydutým dnem Taverno

  • 891 Kč 758 Kč
  • skladem 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: WM0917532000
Značka: WMF
Série: WMF Taverno
Designér: Jonas Wagell
Barva / rozměry: v 19,5 cm, V 1,5 l
Materiál: není vhodné do myčky
WMF sklo – ručně foukané

Popis produktu

Dekantér s vydutým dnem Taverno společnosti WMF je vyroben z ručně foukaného skla. Jeho objem dovoluje vínu uvolnit a rozvinout svá aroma pro opravdový požitek z vína. Víno naléváme tak, aby dekantér nebyl ani z poloviny plný. Víno pak má dostatek kyslíku a může "dýchat".

Dekantace, tedy přelití z vína z láhve do karafy nebo dekantační nádoby, se doporučuje u červeného vína. Hlavním důvodem je oddělení čistého vína od sedimentů usazených na dně láhve (sedlina, která nemá vliv na kvalitu vína). Víno přijde do styku s kyslíkem a může tak lépe rozvinout svůj buket.

Série Taverno WMF navržená Jonasem Wagellem odráží zálibu tohoto designéra v puristických tvarech v kombinaci s těmi nejkvalitnějšími materiály.

V sérii Taverno naleznete například vkusnou, ručně foukanou skleněnou karafu s korkovou zátkou, která nenechá chladným žádného milovníka moderního designu ani klasických tvarů. Kolekci doplňují ručně foukané skleničky na vodu či víno s jedinečnou masivní spodní částí, dekantér s vydutým dnem i minimalistické salátové sety.

KÓD VÝROBCE: 09.1753.2000

O značce WMF

WMF

Německá preciznost ve spojení s nejmodernějšími technologiemi, to je WMF, značka s dlouholetou tradicí. Od roku 1853 vyrábí vysoce kvalitní a vzhledově propracované vybavení do kuchyně i domácnosti s dlouhou životností.