Produkt se už neprodává

Dekantér s vydutým dnem Taverno

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Dekantér s vydutým dnem Taverno společnosti WMF je vyroben z ručně foukaného skla. Jeho objem dovoluje vínu uvolnit a rozvinout svá aroma pro opravdový požitek z vína. Víno naléváme tak, aby dekantér nebyl ani z poloviny plný. Víno pak má dostatek kyslíku a může "dýchat".

Dekantace, tedy přelití z vína z láhve do karafy nebo dekantační nádoby, se doporučuje u červeného vína. Hlavním důvodem je oddělení čistého vína od sedimentů usazených na dně láhve (sedlina, která nemá vliv na kvalitu vína). Víno přijde do styku s kyslíkem a může tak lépe rozvinout svůj buket.

Série Taverno WMF navržená Jonasem Wagellem odráží zálibu tohoto designéra v puristických tvarech v kombinaci s těmi nejkvalitnějšími materiály.

V sérii Taverno naleznete například vkusnou, ručně foukanou skleněnou karafu s korkovou zátkou, která nenechá chladným žádného milovníka moderního designu ani klasických tvarů. Kolekci doplňují ručně foukané skleničky na vodu či víno s jedinečnou masivní spodní částí, dekantér s vydutým dnem i minimalistické salátové sety.

KÓD: WM0917532000

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu