Produkt se už neprodává

Dávkovač na mýdlo cool grey SPLASH

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Dávkovač SPLASH kombinuje exkluzivní design s praktičností, minimalismem a funkčností. Dávkovač lze použít na mýdlo, mycí prostředek, krém na ruce nebo třeba opalovací krém. Aplikace probíhá jednoduchým zmáčknutím a snadno tak dosáhnete požadovaného množství tekutiny. Je ideální jak do kuchyně, tak do koupelny.

  • Moderní minimalistický dánský design VE2
  • Nadčasový dávkovač na mýdlo nebo krém
  • Praktický snadno omyvatelný silikon
  • Vhodné do myčky
  • Aplikace jednoduchým zmáčknutím
  • Krásný a praktický doplněk do kuchyně nebo koupelny

Dávkovače série SPLASH jsou vždy připraveny k použití. Ohromí vás svým designem, praktičností, funkčností a snadnou aplikací lehkým zmáčknutím. Minimalistický design VE2 má kořeny v tradicích, na které je dánská společnost právem hrdá. Pod tímto unikátním designem jsou podepsáni Tilde Nygaard, Hugo Dines Schmidt a Morten Lauritzen.

Dánská společnost ZONE se vrací na trh a je v mnohem lepší formě než kdy jindy. Její „DNA“ prošla za posledních 12 měsíců naprostou revitalizací. Designově do detailu promyšlené produkty jdou ruku v ruce s životním stylem a potřebami dnešního spotřebitele. Produkty, pod kterými jsou podepsáni mladí nadaní designéři, již získaly řadu ocenění v domácím i mezinárodním prostředí, jako například nejinovativnější produkt na mezinárodním veletrhu Maison & Objet v Paříži, Formland News Audience Award na veletrhu Designland a v neposlední řadě prestižní ocenění Red Dot Award – největší designová soutěž na světě. Společnost ZONE nemá strach z inovací a je oprávněně velmi ambiciózní. Všechny produkty mají nadčasový vzhled a svými materiály, barvou i vzhledem se zařadily ke světové špičce. Produkty jsou nejen designově dotažené k dokonalosti, jsou také praktické, plně funkční, jednoduché a vaše domácnost se tak stane vzdušnějším a modernějším prostorem k bydlení.

KÓD: ZO371125

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu