Produkt se už neprodává

Dárkový set terriny a digitálního teploměru béžová Oak

za zvýhodněnou cenu, v dárkovém balení

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Zvýhodněný set obsahuje:

  • 1x terrina s poklicí a lisem
  • 1x digitální teploměr

Podzimní a zimní měsíce svádějí k přípravě domácí paštiky. Delší večery jsou ideální k tomu, připravit si něco výjimečného. Emile Henry přesně pro tuto příležitost představuje set na přípravu dokonalých paštik. S keramickou terrinou v béžovém provedení Oak v sobě objevíte skrytý potenciál k tomu, upéct si doma francouzskou lahůdku ve stylu "haute cuisine". Digitální teploměr vás ujistí, že dokonalý pokrm je již skoro na cestě – přímo na prostřený stůl. Překvapte své hosty i rodinu slavnostní delikatesou z terriny Emile Henry.

Tento výjimečný set je také dokonalým dárkem – dopřejte působivé setkání s vysokou gastronomií i svým blízkým!

Terrina s poklicí a lisem se výborně hodí na přípravu paštik (foie gras) nebo aspiků. Díky přiloženému lisu snadno urovnáte a zatlačíte obsah terriny.

Nádobí Emile Henry je díky technologii High Resistance® odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Toto nádobí není určeno k používání na přímých zdrojích žáru, jako jsou plynové nebo elektrické plotýnky. Všechno nádobí od Emile Henry je možné mýt v myčce. Odolá teplotám do 250 °C.

Věděli jste, že...?

Emile Henry je tradiční francouzská značka a od roku 1850 zásobuje domácnosti kvalitní burgundskou keramikou. Všechny produkty jsou z větší části vyráběny ručně, každý kus je tak originál. Na spodní straně vyražené označení např. JN3 není číslo Vašeho džbánku nebo formy, ale podpis řemeslníka a zároveň prchavá vzpomínka na okamžik, kdy výrobek vznikl ve francouzském Marcigny.

KÓD: EHTBC969706

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu