Akce TIP
-25 %

Peugeot

Dárkový set mlýnků na pepř a sůl Bistro černo/bílý, bukové dřevo 10 cm

v dárkovém balení

  • 1 329 Kč 996 Kč
  • skladem 10 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Popis produktu

Dárkový set mlýnků na pepř a sůl Bistro Peugeot ve stručnosti:

  • Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na mletí pepře.
  • Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na mletí hrubé soli.
  • Z kvalitního lakovaného bukového dřeva.
  • Klasika z francouzských bister.
  • Vyrobeno ve Francii.
  • Mlýnky dodávány naplněné.
  • Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku.
  • Na mlecí mechanismus záruka doživotní.

Tradiční mlýnky známé z mnoha francouzských bister a restaurací nyní v praktickém setu na doma.

Podrobnosti o mlecím mechanismu na pepř Peugeot:

Mechanismus se skládá ze dvouřadé ozubené spirály, která perfektně vede a drží jednotlivá zrnka pepře. Ocel, ze které je mechanismus vyroben, je speciálně ošetřena patentovaným postupem proti korozi. Výsledkem je, že si mechanismus zachová svou ostrost a odolnost.

Jaký pepř použít?

Pro ideální výsledek používejte zrnka pepře o průměru 5 mm nebo menší. Lze používat, černý, bílý nebo zelený pepř. Směsi barevných pepřů by neměly obsahovat více než 15% růžového (červeného) pepře. V mlýncích Peugeot určených na pepř lze též mlít sušený koriandr.

Podrobnosti o mlecím mechanismu na sůl Peugeot:

Mlecí mechanismus na sůl byl vyvinut speciálně pro mletí hrubé a suché mořské soli. Je zhotoven z nerezové oceli, a tak není ohrožen korozí, kterou by mohla způsobit sůl.

Jakou sůl použít?

Pro ideální chod a využití mlýnku doporučujeme zrnka hrubé soli o průměru do 4 mm. Používejte vždy hrubou sůl, a to buď suchou mořskou, nebo kamennou.

Peugeot, značka, která působí na trhu již od roku 1810, je symbolem francouzské gastronomie a životního stylu. Těla mlýnků Peugeot i mlecí mechanismy jsou vyráběny ve Francii ve vlastních provozech. Mlýnky jsou kompletovány ručně a následně velmi pečlivě kontrolovány. Bezchybné fungování je pro značku Peugeot samozřejmostí. Na mlecí mechanismy je poskytována celoživotní záruka.

KÓD VÝROBCE: 2/24291

O značce Peugeot

Peugeot

Továrna Peugeot Saveurs vyrábí mlýnky na koření proslavené po celém světě. Jedná se o malý podnik s pouze 130 zaměstnanci, který sídlí v Quingey ve východní části Francie. To zde se vše odehrává. Příprava designu, technický vývoj, ale také samotná fabrikace – od zpracování dřeva až po precizní montování. Od svých začátků před více než 200 lety se Peugeot vyšvihl na přední místa v exportu mlýnků na koření a dnes se jeho zboží dováží do více než 80 zemí světa. Také úspěšně rozšířil svůj sortiment o produkty pro milovníky vína a kávy.

Kód: PG224291
Značka: Peugeot
Série: Peugeot PARIS Bistro
Barva / rozměry: v 10 cm
Materiál: bukové dřevo
lakované