Produkt se už neprodává

Dárkový set dózy na olej a odkladače na vařečky krémová Clay

za zvýhodněnou cenu, v dárkovém balení

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Zvýhodněný set obsahuje:

  • 1x dóza na olej
  • 1x odkladač na vařečky

Praktickou sadu dózy na olej / ocet a odkladače na vařečku v krásných barvách, můžete nyní zakoupit v designovém dárkovém balení, navíc za zvýhodněnou cenu. Provedení v krémové barvě, je v souladu s přírodou a bude slušet každému interiéru.

V případě, že se rozhodnete tuto sadu darovat, uděláte radost znovu a znovu, s každým dalším prostřeným stolem.

Několik krásných barevných variant vaše rozhodování příjemně ztíží.

Dózu na olej lze použít jak na stolní olej, tak i na olivový olej. Pomocí praktické nálevky můžete dávkovat její obsah přesně i v malém množství. Díky tomu, že je vyrobena z kvalitní keramiky, v ní lze uchovávat olivový olej, který vyžaduje na skladování teplotu do cca 20 °C a tmu.

Odkladač na vařečky se osvědčí především v kuchyni při vaření, praktický je i na odkládání lžíce nebo servírovacího příboru přímo u prostřeného stolu. Středová opěrka zajistí stabilitu vařečce, zároveň ji využijete na otírání přebytečné omáčky z naběračky před dalším použitím.

Nádobí Emile Henry je díky technologii High Resistance® odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Toto nádobí není určeno k používání na přímých zdrojích žáru, jako jsou plynové nebo elektrické plotýnky. Všechno nádobí od Emile Henry je možné mýt v myčce. Odolá teplotám do 250 °C.

Věděli jste, že...?

Emile Henry je tradiční francouzská značka a od roku 1850 zásobuje domácnosti kvalitní burgundskou keramikou. Všechny produkty jsou z větší části vyráběny ručně, každý kus je tak originál. Na spodní straně vyražené označení např. JN3 není číslo Vašeho džbánku nebo formy, ale podpis řemeslníka a zároveň prchavá vzpomínka na okamžik, kdy výrobek vznikl ve francouzském Marcigny.

KÓD: EH029762

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu