Produkt se už neprodává

Dárková sada Ultimátní set pro dokonalé steakys grilovacími kleštěmi

výhodněji, s věnovací kartičkou a taškou Kulina zdarma

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Vánoční dárková sada pro milovníky steaků obsahuje:

  • 1x ocelová pánev na steaky Mineral B Element Ø 28 cm, de Buyer
  • 1x ergonomické kleště na obracení Turner Thongs, Joseph Joseph
  • 1x kuchyňská utěrka/ručník cook on the cutting edge MÜincotton® mandarinková, Mükitchen
  • 1x dárková taška Kulina
  • 1x věnovací kartička

Vánoční sady Kulina jsou tím nejlepším způsobem, jak darovat praktické věci. Připravili jsme pro vás dárkové sady na míru, přidali jsme luxusní dárkovou tašku, snížili jsme cenu a napsali za vás vzkaz, který stačí jen podepsat. Z potřebných věcí jsme jednoduše vykouzlili dárek, který je plný emocí.

Ocelová pánev na steaky Mineral B Element je vyrobena v rustikálním designu odkazujícím na ručně kované pánve. Je opatřena rozšířenými okraji a jemnými rýhami na vnitřní straně, jež vytvářejí pravidelný vzor. Francouzská společnost de Buyer, jež pánev vyrábí, je celosvětově uznávaná především v profesionální sféře, kde jsou ocelové pánve velmi oblíbené pro jejich nenahraditelné vlastnosti při restování masa či zeleniny.

Řada pánví Mineral B Element je pro domácí použití ještě vylepšena o povrchovou úpravu na bázi včelího vosku pro extra nepřilnavé vlastnosti. Ten je chrání před zoxidováním a zvyšuje přirozené nepřilnavé schopnosti pánví, které se navíc s každým dalším použitím zlepšují. Pánve jsou určeny na všechny typy varných zdrojů včetně indukce. Ocelové pánve Mineral B Element jsou 100% přírodní, EKO-logické a recyklovatelné.

Výzva pro designéry Joseph Joseph:kleště, které obrátí i křehké filety nebo velké steaky. Řešení: kleště Turner Thongs.

Široká obracečka skvěle poskytne oporu steaku, burgeru i rybímu filetu, když však dojde na obracení, jasně vítězí kleště. Tento souboj inspiroval designéry Joseph Joseph, kteří vytvořili kleště s plochou a velkou pracovní částí. Inženýři tak vzali to nejlepší z obou nástrojů a vytvořili náčiní, které si poradí se vším co se ocitne na pánvi.

Kuchyňská utěrka/ručník cook on the cutting edge MÜincotton® mandarinková v zábavném designu je vyrobena ze 100% bavlny. Je absorpční a jemná, s obrubou pro extra odolnost a s poutkem pro zavěšení. MÜkitchen - když se funkčnost snoubí se stylem.

Návod k údržbě produktů MÜkitchen: Vyperte před prvním použitím. Perte v pračce s podobnými barvami maximálně na 40°C. Nepoužívejte bělidla ani aviváž. Sušte v sušičce na nejnižší teplotu.

KÓD: VDS07B

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu