Produkt se už neprodává

Dárková sada 3 zapékacích mís Charcoal antracitová

3 různě veliké mísy v dárkovém balení

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Dárková sada zapékacích mís Emile Henry obsahuje:

  • 1x větší mísa 36x23 cm (vnitřní rozměr dna 28x20 cm)
  • 1x střední mísa 29x19 cm (vnitřní rozměr dna 23x15 cm)
  • 1x malá mísa 22x14 cm (vnitřní rozměr dna 17x11 cm)

Sada malé, střední a větší zapékací mísy v dárkové krabici přinese radost nejen po rozbalení, ale pokaždé, když se rozhodnete upéct něco dobrého. Černá barva je barvou demonstrující sofistikovanost a eleganci. Pokud hledáte jistotu a stabilitu v uspěchaném dni, je černá antracitová ideální volbou.

Zapékací mísy díky své hloubce umožní přípravu lasagní, lahodné moussaky, zapečených brambor či gratinované zeleniny. Stejně tak dobře je můžete použít na domácí nákypy a koláče. Snadno se s nimi manipuluje díky praktickým uchům. Keramika High Resistance® zajistí, že servírované pokrmy zůstanou dlouho po vyjmutí z trouby teplé.

Nádobí Emile Henry je díky technologii High Resistance® odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Toto nádobí není určeno k používání na přímých zdrojích žáru, jako jsou plynové nebo elektrické plotýnky. Všechno nádobí od Emile Henry je možné mýt v myčce. Odolá teplotám do 270 °C.

 

KÓD: EH799750

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu