Produkt se už neprodává

Dárková sada 3 zapékacích mís Burgundy červená

3 různě veliké mísy v dárkovém balení

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Dárková sada zapékacích mís Emile Henry obsahuje:

  • 1x větší mísa 36 x 23 cm (vnitřní rozměr dna 28 x 20 cm)
  • 1x střední mísa 29 x 19 cm (vnitřní rozměr dna 23 x 15 cm)
  • 1x malá mísa 22 x 14 cm (vnitřní rozměr dna 17 x 11 cm)

Sada malé, střední a větší zapékací mísy v dárkové krabici přinese radost nejen po rozbalení, ale pokaždé, když se rozhodnete upéct něco dobrého. Červená barva je nejen symbolem Vánoc, ale také barvou energie, lásky a zrychluje dech. Pokud chcete sdílet vášeň pro dobré jídlo, je tato barevná varianta ideální volbou. Jako vánoční dárek udělá zářivá červená dvojnásobnou radost.

Zapékací mísy díky své hloubce umožní přípravu lasagní, lahodné moussaky, zapečených brambor či gratinované zeleniny. Stejně tak dobře je můžete použít na domácí nákypy a koláče. Snadno se s nimi manipuluje díky praktickým uchům. Keramika High Resistance® zajistí, že servírované pokrmy zůstanou dlouho po vyjmutí z trouby teplé.

Nádobí Emile Henry je díky technologii High Resistance® odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Toto nádobí není určeno k používání na přímých zdrojích žáru, jako jsou plynové nebo elektrické plotýnky. Všechno nádobí od Emile Henry je možné mýt v myčce. Odolá teplotám do 270 °C.

 

 

KÓD: EH349750

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu