Thomas

Cestovní porcelánový hrnek ONO

v dárkovém balení

  • 615 Kč
  • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: TH1196515568
Značka: Thomas
Série: Thomas ONO
Designér: Kilian Schindler
Barva / rozměry: V 0,35 l
Materiál: Rosenthal Thomas porcelán
silikon
vhodné do mikrovlnné trouby
vhodné do myčky

Popis produktu

Cestovní porcelánový hrnek ONO je určen pro všechny, kdo myslí na ochranu životního prostředí. Už není potřeba nových a nových kelímků na kávu, které skončí v koši – váš osobní hrnek ONO vás může snadno provázet na vašich služebních cestách či výletech. Oceníte elegantní design, praktickou silikonovou ochranu proti popálení prstů a promyšlené silikonové víčko, které umožňuje jednoduché zavírání a otvírání. Víčko lze samozřejmě sejmout pro snadné mytí.

  • Krásný bílý porcelán
  • Moderní nadčasový design
  • Vhodný pro každou příležitost
  • Vhodný do myčky nádobí
  • Lze použít v mikrovlnné troubě
  • Vyrobeno v Německu

Série porcelánového nádobí ONO od německé značky Thomas v jemném minimalistickém designu je vyráběna z kvalitního tvrdého porcelánu. Každý kousek byl designován s myšlenkou na praktické použití a estetický vzhled.

Krásná a obsáhlá kolekce ONO od návrháře Kiliana Schindlera se zaměřuje na podstatné: kvalitu materiálů a ekodesign. Klade tak velký důraz na ochranu životní prostředí, za což sklidila ocenění „Green Product Award“. Další přidanou hodnotou série ONO jsou chytré nápady a možnost hravého kombinování jednotlivých kousků.

ONO – multifunkční porcelán čistých tvarů pro každodenní použití, jenž má svůj vlastní osobitý styl. A to i přesto, že se nesnaží zapůsobit extravagantními tvary. V kolekci ONO najdete vše, co dělá život zase o něco příjemnější.

KÓD VÝROBCE: 11965-321378-15568

O značce Thomas

Thomas

Prvotřídní porcelán německé značky Thomas má za sebou stoletou historii, ale pro tvůrčí design pravidelně získává srdce mladých generací. Nádobí výtečné kvality a jednoduchých tvarů najde své místo ve většině interiérů, od klasických po ty moderní.