Produkt se už neprodává

CatBar dub čokoláda

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Kočky mají své vlastní názory - stejně jako milovníci designu. Kombinace masivního dřeva a vysoce lesklé oceli vytváří nejelegantnější krmící misky pro vaše kamarády se sametovými tlapkami. CatBar je skutečný designový zážitek, který září kvalitní řemeslnou výrobou - 100 % švýcarská výroba. Specialisté využívají stejnou překližku jako je použita na židli legendárního Eames Lounge.

CatBar pro kočky nebo malé pejsky je vysoce kvalitní, má robustní tělo z překližky a nohy jsou zakončeny protiskluzovou gumou. Dostupný ve čtyřech přírodních barvách.

Snadné čištění zajišťují odnímatelné nerezové misky, které je možné mýt v myčce. Každá z misek má objem 0,15 l a vnitřní průměr 12 cm. Misky z nerezové oceli jsou ve vysokém lesku a náhradní lze samostatně dokoupit.

Návod na údržbu:

CatBar by měl být umístěn na suchém a rovném povrchu. Před použitím nerezové misky důkladně umyjte. CatBar je vyroben z pravého dřeva, tudíž může dojít k zabarvení povrchu. Dřevo je přírodní produkt a může se zvlnit. Aby se zabránilo poškození, nevystavujte CatBar vlhkému prostředí, silnému slunečnímu záření a extrémním teplotám. Dřevěný základ by měl být udržován suchý. Otírejte měkkým, vlhkým hadříkem nebo s vhodným přípravkem na dřevo. Nerezové misky lze mýt v myčce.

CatBar ve stručnosti:

  • Vyroben ve Švýcarsku z kvalitní překližky
  • Rozměry: výška 8 cm, šířka 17 cm, délka 40 cm
  • Dvě misky z nerezové oceli, každá s kapacitou 0,15 l, s vnitřním průměrem 12 cm
  • Hmotnost 0,7 kg
  • Náhradní misky lze samostatně dokoupit
  • Nohy opatřeny protiskluzovou gumou
  • Design by KATTER

MiaCara nabízí to nejlepší pro vaše čtyřnohé kamarády a členy rodiny. Slaďte styl vašeho parťáka s tím svým! Všechny produkty jsou vyrobené tak, aby se hodily do moderních interiérů. Nabídka produktů je stejně rozmanitá, jako jsou potřeby různých plemen psů. Vybírat můžete z mnoha materiálů a provedení tak, aby byl váš pes spokojený. Pro značku je typické zaměření na kvalitu a design, většina produktů se vyrábí ručně v Německu. Od poloviny roku 2015 MiaCara nově představila i produkty pro kočky.

KÓD: MC66041

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu