Thomas

Čajová konvice 2v1 Loft

 • 1 790 Kč
 • skladem 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: TH1190080000114209
Značka: Thomas
Série: Thomas Loft
Designér: Queensberry Hunt
Barva / rozměry: Ø 12,5 cm, v 6,5 cm, v s držadlem 14,5 cm, V 0,45 l
Materiál: nerezová ocel
Rosenthal Thomas porcelán
vhodné do myčky

Popis produktu

Čajová konvice 2v1 Thomas Loft obsahuje:

 • 1x čajová konvice 0,45 l
 • 1x poklička s úchytem
 • 1x hrnek bez ouška

Čajová konvice 2v1 Thomas Loft s objemem 0,45 litru je vhodná pro jednu osobu. Úzký servírovací ret umožňuje nalévání čaje bez ukapávání, dostatečně velká nerezová rukojeť pak usnadňuje manipulaci. Čisté linie čajové konvice Loft a drážkovaná struktura povrchu z ní dělají dekorativní prvek domácnosti. Návrhář Queensberry Hunt velmi vtipně a přitom elegantně začlenil do designu konvice také porcelánový hrnek bez ucha. K přenášení konvice a hrnku vám tak stačí pouze jedna ruka.

Porcelánová série Loft:

 • Vyrobena z kvalitního tvrdého porcelánu
 • Vytříbený elegantní design jednoduchých linií
 • Čistě bílý porcelán pro efektní prezentaci pokrmů
 • Střídání tvarů i struktur povrchu porcelánu
 • Funkční, snadno kombinovatelný, stohovatelný
 • Vhodný do mikrovlnné trouby i myčky nádobí

Série Loft německé značky Thomas vyrobená z kvalitního tvrdého porcelánu je kolekcí moderního a funkčního porcelánu, která potěší znalce i běžné uživatele. Vybrané kousky byly navíc vyrobeny s unikátním drážkováním povrchu, jež dodává příjemný pocit při uchopení. Porcelán je tak krásný na pohled a velmi příjemný na dotyk.

Porcelán Loft dává na výběr mezi kulatými, oválnými či hranatými tvary. Různé tvary a velikosti talířů, šálků či mís rozšiřují možnosti využití celé série. Jednotlivé kousky porcelánu mezi sebou můžete libovolně kombinovat, dle vašeho vkusu a potřeby. Ať se jedná o podávání snídaně, oběda, občerstvení nebo honosné večeře o několika chodech, porcelán Loft vám svým sortimentem vždy vyjde vstříc. Pro harmonii ve vaší domácnosti a rafinovaně prostřený stůl.

Porcelán Thomas, vyráběný pod vlajkou skupiny Rosenthal, je nejen elegantní, ale samozřejmě i plně funkční. Je možné jej používat v mikrovlnné troubě a pro úsporu času a energií mýt myčce nádobí.

  KÓD VÝROBCE: 11900-800001-14209

  O značce Thomas

  Thomas

  Prvotřídní porcelán německé značky Thomas má za sebou stoletou historii, ale pro tvůrčí design pravidelně získává srdce mladých generací. Nádobí výtečné kvality a jednoduchých tvarů najde své místo ve většině interiérů, od klasických po ty moderní.

  Vylepšujeme pro vás Kulinu!

  Právě probíhají klíčové změny v našem skladovém hospodářství pro ještě rychlejší odbavení všech objednávek. Expedice balíčků jsou z tohoto důvodu do 4.6.2020 pozastaveny. Děkujeme za pochopení! Tým Kuliny.