Produkt se už neprodává

Čajová konvice 1,0 l - set Tea Moments se skleněnými šálky

2x skleněný šálek zdarma

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

1x čajová konvice včetně pokličky se sítkem na čaj, 1x ohřívač, 2x skleněný šálek zdarma

Speciální nabídka do vyprodání zásob

Čajová konvice s ohřívačem na jednu čajovou svíčku Tea Moments splňuje všechny požadavky na podávání kvalitního čaje. Sítko na čaj se upevní přímo do poklice. Po uplynutí času louhování zvednete poklici i s horkým sítkem, které snadno odložíte. Díky perforovanému nerezovému dnu sítka se velmi pohodlně odstraňují použité čajové lístky.

Vědomě si vychutnat čaj je podobně jako u vína celý rituál. Váš oblíbený čaj si tak opravdu zaslouží takový šálek, který odpovídá arómatu Vaší zamilované odrůdy. Řada porcelánových šálků Tea Moments jsou formou i velikostí sladěny s nejrůznějšími druhy čajů a odpovídají rovněž jakékoli situaci. Šálek, podšálek, kryt chránící před ztrátou vůně i lžička jsou navzájem sladěny a vytvoří z pití čaje zážitek přímo nadpozemský.

Jako příslušenství se nabízí sítko do šálku, které je univerzální pro všechny velikosti. Víčko uchrání aroma i teplotu po celou dobu louhování čaje. Pokud používáte sáčkovaný čaj, může být ve výřezu víčka sáček s čajem zavěšen. Po vyluhování můžete víčko obrátit a použít na odložení čajového sáčku nebo sítka. Šálky i podšálky je možno skládat na sebe (stohovat).

KÓD: WM0635839990

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu