-10 %

Produkt se už neprodává

Aroma pekáč ASIA Vitalis

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

1x pekáč, 1x skleněná poklice, 1x rošt 31 x 23 cm, 2x držák, 1x parní nástavec Asia

Aroma pekáč ASIA Vitalis s roštem ze žáruvzdorné umělé hmoty je založen na principu kuchyní dálného východu, a byl přizpůsoben našim potřebám. Dají se v něm připravovat pokrmy vyžadující různé ochucení i doby přípravy, např. dole ryba, nahoře zelenina nebo dole maso, nahoře zelenina nebo dole brambory a nahoře ryba… V poklici je integrovaný teploměr, jenž měří teplotu uvnitř Aroma pekáče, do 100 °C. Plastový nástavec nelze používat v troubě.

Aroma pekáč ASIA Vitalis WMF ve stručnosti:

  • Skládá se z Aroma pekáče Vitalis, parního roštu Vitalis a Aroma roštu ASIA ze žáruvzdorné umělé hmoty (není vhodný na použití v troubě).
  • Vhodný na přípravu více různých pokrmů najednou.
  • Lze v něm připravovat pokrmy s různou délkou přípravy.
  • Ideální na zdravou přípravu pokrmů v páře.
  • Uchová drahocenné vitamíny a minerální látky obsažené v připravovaných potravinách.

S WMF pekáčem Vitalis můžete pokrmy šetrně připravovat v páře. Vaření v páře je po celém světě považováno za nejzdravější metodu vaření. Princip je jednoduchý. Potraviny během tohoto procesu neleží ve vodě a nevylučují tak do vody látky v sobě obsažené. Díky tomu si uchovají drahocenné vitamíny a minerální látky. Vaření v páře je vhodné k přípravě všech pokrmů, u kterých není potřeba, aby se zatáhly a byly křupavé. Zelenina zůstane jemná a pevná, drůbež šťavnatá, ryby se nerozpadnou. V páře se Vám nic nevysuší ani nepřipálí. Pokrmy si uchovají svou intenzivní, specifickou chuť, takže můžete výrazně omezit solení. Vynikající vedení tepla pomocí páry se postará o to, aby se potraviny rovnoměrně uvařily i uvnitř. Pro tuto metodu vaření vyvinul WMF ideální systém pekáčů Vitalis Aroma.

KÓD: WM1740166040

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu